منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
شناسه خبر: 228103
گروه :خبر
13940619000070_PhotoA

بعد از فاجعه مرگبار منا، وزیر حج عربستان اعلام کرده که ساز و کار جدیدی برای برگزاری مراسم حج عمره در نظر گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «بندر الحجار» وزیر حج عربستان اعلام کرد ساز و کار برگزاری مراسم حج عمره تغییر کرده و به زودی طرح اجرایی آن منتشر خواهد شد.

بعد از فاجعه منا که بیش از هزار کشته داشته و انتقادهایی که به مدیریت عربستان در برگزاری مراسم حج وارد شده الحجار اعلام کرده که به زودی با مسئولان مربوط به برگزاری مراسم حج عمره که قرار است از ماه صفر آغاز شود درباره طرح‌های اجرایی مربوطه گفت‌وگو خواهد کرد.

وی در گفت‌وگو با روزنامه عربستانی «عکاظ»، بر لزوم فعالیت برای آماده سازی همه خدمات لازم و هماهنگی با طرف‌های مسئول برگزاری مراسم تأکید کرد و گفت که به صورت ماهانه دست کم 1 میلیون و 250 هزار نفر برای ادای مراسم حج عمره به عربستان سفر خواهند کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان