منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۳
شناسه خبر: 207487
گروه :خبر
13931211000739_PhotoA

روزنامه شرق اعلام کرد گزارش این روزنامه درباره نصب بیلبورد علیه سفر وزیر خارجه فرانسه توسط شهرداری تهران دارای ایراد محتوایی در صحت و دقت داده‌ها بوده و به همین دلیل از مدیریت شهری تهران عذرخواهی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، روزنامه شرق که روز پنج شنبه هشتم مردادماه با انتشار گزارشی با عنوان «شهرداری مشغول کار است» انتقادات شدیدی را متوجه قالیباف کرده بود، امروز از وی عذرخواهی کرد.

در همین رابطه احمد غلامی، سردبیر این روزنامه در مطلبی با عنوان «شرط انصاف» در نسخه امروز یکشنبه (94/5/11) روزنامه شرق نوشت: «شرق» از ابتدای انتشار به‌عنوان روزنامه‌ای مستقل و دارای تفکر اصلاح‌طلبی، همواره سعی در پوشش حرفه‌ای رویدادها داشته و البته اذعان دارد در این مسیر از خطا و اشتباه مصون نیست.

مدیریت و تحریریه «شرق» بر این باورند که اگر در مسیر اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی- با همه تلاش‌ها در جهت پوشش حرفه‌ای و دقیق رویدادها- تغافلی رخ داد که متأثر از شتاب ذاتی کار خبر است، براساس اصول حرفه‌ای و اخلاقی، ملزم به جبران خطا و پوزش از مخاطبان هستند.

 در همین راستا «شرق» روز پنجشنبه در مطلبی با عنوان «شهرداری مشغول کار است» بدون تحقیق کافی، خبر نصب بیلبورد علیه سفر وزیر خارجه فرانسه توسط سازمان فرهنگی- هنری شهرداری تهران را دستمایه گزارش خود قرار داد که متأسفانه صحیح نبود.

گفتنی است تصویر مورد استناد این گزارش، پوستر چاپ‌شده توسط یکی از فرهنگسراهای تهران بوده که از سوی برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شده و نصب بیلبوردهایی با همین مضمون به شهرداری تهران نسبت داده شده بود. شرط انصاف این است که ضمن اذعان به قصور خویش در تحقیق کافی برای صحت خبر، به مخاطبان محترم اعلام کنیم که گزارش یادشده دارای ایراد محتوایی در صحت و دقت داده‌ها بوده است.  به این وسیله بابت رخ‌دادن این خطا از مخاطبانی که به «شرق» اعتماد دارند و همچنین مدیریت شهرداری تهران پوزش می‌خواهیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است