منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
شناسه خبر: 273536
گروه :خبر
image527936
 

سردار نقدی در همایش کارگروه های هشت گانه مجامع استانی بسیج:

عده ای می خواهند دستاوردهای مقاومت را به نفع سازش با استکبار مصادره کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در اوج تحریم پیشرفته ترین صنایع دفاعی، پیشرفت های علمی، پزشکی، امنیتی و قدرت نظامی را در پرتو ایستادگی کسب کرده ایم که عده ای امروز می خواهند این دستاوردهای مقاومت را به نفع سازش با استکبار مصادره کنند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش کارگروه های هشت گانه مجامع استانی بسیج اظهارداشت: امریکا چه حقی دارد که برای دموکراتیزه کردن در ایران و چند کشور دیگر در لایحه بودجه 2016 خود، بودجه تخصیص دهد. ما باید در سازمان ملل علیه این قانون شکایت کنیم چرا که هیچ یک از اعضای سازمان ملل طبق منشور ملل متحد، حق دخالت در امور داخلی کشور دیگر را ندارد.
سردار نقدی ادامه داد: امریکا در جریان تسخیر لانه جاسوسی و آزادی گروگان ها در توافقنامه الجزایر تعهد داده که در امور داخلی ایران هیچ دخالتی نخواهد کرد اما در طول این 36 سال دائما دخالت کرده است و حتی رسما برای دخالت در امور ایران بودجه تصویب می کنند.
وی در پاسخ به این سوال که چه کسانی زمینه برای نفوذ دارند گفت: کسانی که شهوت پرست، دنیا طلب هستند؛ کسانی که در فتنه ها بوده اند. کسانی که در انقلاب فساد اخلاقی فساد مالی داشته اند زمینه برای نفوذ دارند و بیشترین زمینه را برای نفوذ کسانی دارند که به امریکا خوشبین هستند. باید هوشیار باشیم اگر این افراد وارد بشوند بسترهای نفوذ آماده است. با دقت در فرمایشات مقام معظم رهبری متوجه میشویم که ایشان از نفوذی صحبت می کنند که بالقوه نیست و بالفعل اتفاق افتاده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: در این انتخابات نیروهای مومن و انقلابی باید از قومیت و حزبی بودن افراد صرف نظر کنند و افراد متعهد و نفوذ ناپذیر را انتخاب کنند. حتما باید نیروهای متعهد صفوف را یکپارچه کنند تا افراد غرب پسند، خوشبین به امریکا و آماده برای نفوذ وارد مجلس نشوند. نتیجه ای که می خواهند از نفوذ بگیرند ناکار آمدی نظام است. خطر نفوذ جدی است و پنجه در پنجه افکندن با استکبار است.
وی اظهار داشت: در مقابل کسانی که می خواهند ما را مایوس کنند و می گویند نمی توانیم اینجا جمع شده ایم تا بگوییم اسلام می تواند. با گذشت 36 سال از انقلاب، ملت ایران در مقابل همه دشمنی ها شعار ما می توانیم را ثابت کرده است.
سردار نقدی گفت: در اوج دشمنی ها پرشتاب ترین سرعت علمی جهان را کسب کردیم ذرات را شکافتیم و انرژی هسته ای بومی را راه انداختیم. پیشرفته ترین صنایع دفاعی، پیشرفت های علمی، پزشکی، امنیتی و قدرت نظامی را در پرتو ایستادگی کسب کرده ایم. عده ای می خواهند این دستاوردهای مقاومت را به نفع سازش مصادره کنند.
وی افزود: اگر امروز در دنیا اقتدار داریم به خاطر مقاومت است که نیروهای نظامی و شجاع ما در خلیج فارس یقه امریکایی ها را می گیرند. آن رزمندگانی که غریبانه در سوریه می جنگند و مقاومتی که در لبنان، فلسطین و عراق شکل گرفته همه این ها منشاء اقتدار ماست.
رئیس سازمان بسیج گفت: مجامع بسیج را باید جدی بگیریم و به عنوان یک کار تشریفاتی به آن نگاه نکنیم و از سال 95 پیش بینی کردیم که بخشی از بودجه برنامه های بسیج در شهرستان ها را با مدیریت و تصمیم مجامع بسیج آنها واگذار کنیم.
وی در پایان اظهار داشت: مجمع باید به حوزه جغرافیایی خود مسلط باشد و مشکلات را احصاء و اولویت بندی کند و با صاحب نظران استان خود برنامه ریزی کند و هر یک را با توجه به ظرفیت های بسیج و سپاه بهره برداری تا مشکلات بر طرف شوند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است