منتشر شده در تاریخ: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۲
شناسه خبر: 213419
گروه :خبر
image343904

محمدی گلپایگانی اظهارداشت: ملت ایران باید بیدار و هوشیار باشند زیرا عده ای به دنبال احیای تفکر شاهنشاهی در کشور هستند و می خواهند در ایران رژیمی سرکار باشد که حکومت ما اجرا کننده سفیر آنها باشد و این چیزی است که در دروان رژیم منحوس شاه نیز وجود داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی در آیین ویژه بزرگداشت حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) در جمع نمازگزاران این حرم مطهر بیان کرد: آمریکا عامل پیدایش تمام گروهک های تکفیری، داعش، وهابی و جبهه النصره بر ضد مسلمانان است و این گروهک ها همه سر در آخور آمریکا، انگلیس و اسراییل دارند که متاسفانه برخی از سران خائن کشورهای عربی با پول های خود تجهیزات جنگ و تقویت این گروهک ها برای جنگ را تهیه می کنند.

وی افزود: آمریکا به دنبال برده کشی ملت ماست و می خواهد مردم ما مطیع او باشد که مقام معظم رهبری در دیدار چند روز پیش خودشان، حجت را بر همه تمام کردند.

محمدی گلپایگانی اظهارداشت: ملت ایران باید بیدار و هوشیار باشند زیرا عده ای به دنبال احیای تفکر شاهنشاهی در کشور هستند و می خواهند در ایران رژیمی سرکار باشد که حکومت ما اجرا کننده سفیر آنها باشد و این چیزی است که در دروان رژیم منحوس شاه نیز وجود داشت.

وی اضافه کرد: خطر امروز، خطر نفوذ است و دشمن این موضوع را با ظاهری مودب و مهربانانه از هر طریقی دنبال می کند که و این در حالی است که در اقدامی موسسات اقتصادی خود از جمله مک دونالد را به عنوان ترویج فرهنگ منحط آمریکایی، برای ترویج فرهنگ خود فرستاده اند.

او ادامه داد: در مرحله بعد از نفوذ، ایجاد اختلاف بین ملت ها و دولت های مسلمان را با هدف وجود همیشگی اختلاف در بین مسلمانان و جنگ بر علیه هم دنبال می کنند.

وی عنوان داشت: همچنین تجزیه کشورهای مسلمان را نیز در سر می پرورانند و قصد دارند کشورهای مسلمان از جمله عراق را به چند بخش تقسیم کرده و در هر بخش فساد راه بیاندازند تا مسلمانان درگیر جنگ داخلی باشند که این تفکر آنها هیچ گاه محقق نمی شود.

محمدی گلپایگانی با بیان اینکه امروز داعش یک بلا برای جوامع اسلامی است افزود: مشکل گروهک داعش عقیدتی است و آنها با نیت نزدیکی به درگاه خداوند انسان ها را می کشند و جنایت می کنند.

وی گفت: داعش عقیده و افکار خود را از محمدبن عبدالوهاب بنیانگذار وهابی گرفته است که اینها بازماندگان خوارج در طول تاریخ هستند که خیانت های آنها در برابر حضرت علی(ع) یکی از نقاط پر غصه تاریخ اسلام است.

او بیان کرد: داعش معتقد است مردم به دو دسته مومنان و کفار تقسیم می شوند که مومنان کسانی هستند که احکام اسلام از جمله خلافت ابوبکر بغدادی را قبول دارند و در غیر این صورت کافر هستند و مال، جان و ناموسشان حلال است.

محمدی گلپایگانی با بیان اینکه داعش جنایت های وحشیانه ای را انجام و مردم بی گناه را می کشد اظهارداشت: امروز به دلیل وحشی گری بیش از حد داعش جنایت های اسراییل دیده نمی شود و این درحالی است که نتیجه جنایت های داعش این است که حکام خائن عرب فلسطین، بیت المقدس و مسجد الاقصی را فروختند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است