منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰
شناسه خبر: 260091
گروه :خبر
BOC_6390

نماینده بعثه رهبری در استان هرمزگان اظهار کرد: فتنه گر از بزرگترین خائن نسبت به مردم و نظام است که دشمن را برای نفوذ به صفوف مسلمانان امیدوار می کند.

سید محمد علی معصومی، نماینده بعثه رهبری در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به فتنه 88 و حماسه نهم دی گفت:فتنه در لباس دوست ولی در باطن دشمن فضا را غبار آلود می کمنند تا اهداف خودشان را بین ملت ها پیدا کنند و بین امت ها تفرقه ایجاد کنند.

 

وی اظهار کر:د فتنه از زمان خلق آدم شیطان ایجاد کردند و حضرت آدم با فتنه شیطان از بهشت رانده شد و به زحمت و مرارت افتاد.

 

معصومی افزود: فتنه گران در لباس دوست خود را نشان می دهند وایجاد شبه می کنند تا افراد را به سمت خود بکشانند و دشمنان داخلی فضا رابرای نفوذ دشمن در میان ایجاد کردند تا ملت را متفرق کنند.

 

وی تصریح کرد: بزرگترین خیانت رافتنه گران انجام دادند و بزرگترین خائن ها کسانی هستند که در فضای غبار آلود بتواننند دشمن را امیدوار کنند اما ملت ما توانست بعد از عاشورای 88 حماسه بزرگ 9در را رقم زدند و همه آمدند

 

نماینده بعثه رهبری در استان هرمزگان یادآور شد:در سال 57وقتی عاشورا برگزار شد همه ملت در این نظاهرات بزرگ عاشورایی شرکت کردند و چیزی نگذشت بساط پهلوی از بین رفت و در عض دو ماه 22بهمن شد و مردم پپروز شدند اما د راین فتنه دو روز طول کشید تا آمدند به کسانی که به مقدسات مردم توهین کردند مردم بساطشان را برهم زدند.

 

وی با بیان اینکه فتنه گران از داعشی ها بدتر هستند، تاکید کرد:فتنه گران مردم رهگذر را به گونه ای آزار دادند که داعش همان کار را با مردم بیگناه کشورهای عربی انجام می دهد و فرقی بین فتنه گران و داعشی ها نیست چرا که همه اینها از دشمنان اسلام خط می گیرند.

 

معصومی بیان کرد:برای شناخت واقعی فتنه گران باید بین کاری کنند که دشمن امیدوار باشد به نفوذ در صفوف مسلمانان فتنه گراست و فتنه گر از بزرگترین خائن نسبت به مردم و نظام است .

 

وی اظهار کرد: حضور مردم پای انقلاب ایستادند چرا که مردم در سال88 تبلیغ می کردند که مردم از نظام بریدند اما  نهم دی نشان داد مردم پای انقلاب ایستاده اند و حضور پرشور خبرگزاری های خارجی اعلام کردند که چنین ضور پرشوری را بعد از رحلت امام ندیده اند.

 

نماینده بعثه رهبری در استان هرمزگان حضور اکنون مردم به خاطر علاقه  به انقلاب و نظام است، خاطرنشان کرد:مردم به جنگیدن با فتنه گران و دشمنان تاکید دارند و  پرشور در صحنه آنان مهر تاییدی  است همچنین جوانهای که برای دفاع از حرم و مرزهای سوریه می روند نشانه تبعیت ملت ایران از رهبر انقلاب و آرمان های نظام است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است