منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۴
شناسه خبر: 209712
گروه :خبر
13940430000525_PhotoA

سؤال ملی 20 نفر از نمایندگان مجلس از وزیر امور خارجه درباره علت عدم لغو سفر به فرانسه در اعتراض به توهین نشریه فرانسوی در صحن علنی خانه ملت اعلام وصول شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی امروز پارلمان موارد اعلام وصولی را قرائت کرد.

بر این اساس، 10 از نمایندگان مجلس شورای از طرح سؤال خود از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه که درباره عدم خودداری کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت آلمان در اخذ بیمه‌نامه دانش‌آموز متوفی بود، انصراف دادند که اعلام وصول شد.

همچنین حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در مجلس از طرح سؤال خود از ظریف که درباره عدم پیگیری وضعیت دیپلمات ربوده‌شده ایران در یمن بود نیز انصراف داد که این انصراف هم اعلام وصول شد.

سؤال ملی سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده فلاورجان از طرح سؤال خود از علی جنتی وزیر ارشاد که درباره علت بیان اظهارات اخیر وزیر در موضوعات فرهنگی بود انصراف داد که آن هم اعلام وصول شد.

سؤال ملی سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده دشتستان از محمدرضا نعمت‌‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در زمینه استفاده از نیروهای ناکارآمد و عملکرد ضعیف در بازاریابی محصولات تولیدی و سؤال ملی علیرضا خسروی نماینده سمنان از عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در مورد علت عدم اجرای قانون تقسیمات کشوری اعلام وصول شدند.

سؤال ملی نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس از وزیر صنعت درباره علت صدور مجوز واردات شکر و عدم پرداخت پول چغندرقند خریداری شده به کشاورزان اعلام وصول شد.

سؤال ملی جواد کریمی‌قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس از ظریف وزیر خارجه در مورد علت ارائه طرح مغایر با خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات وین 5 و همچنین سؤال ملی دیگر او از وزیر خارجه در مورد اقدامات وزارت خارجه جهت حمایت از کشور سودان در موضوع مقاومت اعلام وصول شدند.

سؤال ملی 20 نفر از نمایندگان مجلس از ظریف وزیر خارجه در خصوص علت عدم لغو سفر به فرانسه در اعتراض به توهین نشریه فرانسوی اعلام وصول شد.

همچنین در پایان سؤال ملی جواد کریمی‌قدوسی نماینده مشهد از ظریف در مورد علت مکاتبات دولت و وزارت خارجه با رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام وصول شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امروز دفاع در سوریه دفاع از حقانیت دین اسلام است /تکفیری هابه دنبال تخریب چهره اسلام و خط رسول اکرم (ص) هستند حضور ۱۵ شرکت خارجی در دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد