منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۶
شناسه خبر: 247710
گروه :خبر
13940830000991_PhotoA
 

سردار نقدی در حاشیه مراسم تشییع شهدای بسیجی شیعه و سنی در سیستان‌ و‌‌ بلوچستان:

عجین شدن خون شیعه و سنی در جنگ با تکفیری‌ها نماد شکست استراتژی‌های آمریکا در منطقه است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تلاش گسترده استکبار جهانی و اعمال آنها برای ایجاد تفرقه میان شیعه و سنی خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین هدف آنها تضعیف حرکت مقاومت اسلامی در جهان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه مراسم تشییع شهدای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: عجین شدن خون شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان در جنگ با تکفیری ها در سوریه نماد شکست استراتژی های آمریکا در منطقه است.

وی در ادامه گفت: اصلی‌ترین هدف آمریکا و اسرائیل از راه انداختن گروه های تکفیری به ویژه داعش تضعیف جبهه مقاومت، ارائه چهره خشن از اسلام، کند کردن روند اسلام گرایی در اروپا، جمع کردن نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی خطر آفرین برای اسرائیل و سر به نیست کردن آنها در مبارزه با مقاومت بوده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تلاش گسترده استکبار جهانی و عمال آنها برای ایجاد تفرقه میان شیعه و سنی خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین هدف آنها از راه اندازی تضعیف حرکت مقاومت اسلامی در جهان است.

نقدی در ادامه گفت: وقتی می بینیم جوان اهل سنت بلوچ با اصرار و پیگیری مداوم خود را به جبهه های سوریه برای جنگ با تکفیری ها می‌رساند و در این راه به شهادت میرسد، این به معنای بر باد رفتن تمام استراتژی های غرب است.

وی همچنین افزود: در جریان مبارزه با تکفیری ها، مسلمانان اعم از شیعه و سنی نشان دادند که اهل بصیرت هستند و فریب این بازی های آمریکا را نمی خورند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: روحیه پر نشاط پدر شهید بسیجی اهل سنت که خودش نیز از جبهه ها آمده است، اتمام حجت با همه کسانی است که در نبرد با آمریکا و همه ایادی آن دچار تردید شده اند و نشان می دهد که هرچند بعضی از مرفهان گرفتار چنین تردید شده اند؛ اما مستضعفان و محرومان اعم از شیعه  سنی پا به رکاب جهاد بوده و کم نیاورده اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان