منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۲
شناسه خبر: 242932
گروه :خبر
image488727

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: متاسفانه دولت به راهبردهای تعیین شده رهبری توجه چندانی نمی کند و در بحث برجام نیز عجله بسیاری از طرف دیپلماسی ایران می بینیم که به صلاح کشور نمی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  راه دانا؛ حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده در رابطه با اجرای مفاد برجام توسط مسئولین دولتی گفت: متاسفانه دولت به راهبردهای تعیین شده رهبری توجه چندانی نمی کند که نمونه آن را در اقتصاد مقاومتی می بینیم که با وجود تاکیدات رهبر معظم انقلاب اقدامات لازم انجام نشد و در بحث برجام نیز عجله بسیاری از طرف دیپلماسی ایران می بینیم.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تصریح کرد: یکی از مواردی که دولت عجله می کند این است که محتویات توافق را بدون توجه به تبیین های لازم انجام می دهیم و این کار به صلاح نظام و اقتدار مملکت ما نیست و این باعث افزایش جسارت دشمن خواهد شد.

وی ابراز کرد: با بیشتر شدن جرات دشمنان ایران، به این باور می رسند که ما به هر قیمتی به دنبال اجرایی شدن برجام هستیم لذا منگنه های بیشتر علیه ایران ایجاد می کنند که برون رفت از آنها هزینه بر و مشکل ساز خواهد بود.

حجت الاسلام زارع زاده تاکید کرد: ما باید صبر کنیم تا در توافق تضمین های قطعی و صددرصد را در راستای اجرایی شدن برجام و به ویژه رفع تحریم ها که جزیی از خطوط قرمز نظام است، داشته باشیم و تا لغو کامل تحریم ها صورت نگیرد، هیچ حرکتی از سوی ما معقول و پذیرفته شده نیست.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور خاطرنشان کرد: دشمن باید بداند که ما با قدرت پای اجرای شروط 9 گانه رهبری ایستاده ایم و عقب نشینی نمی کنیم چرا که روحیه دشمن به گونه ای است که اگر عقب نشینی کنیم باعث جسارت و جرات او خواهد شد اما اگر مقاومت کنیم، قطعا همسو و همراه می شود و عجله اصلا به مصلحت ما نیست.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است