منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲
شناسه خبر: 204880
گروه :خبر
image316983

محموله ترافیکی عجیبی که حامل یک هواپیما بود عصر دیروز(چهارشنبه) وارد شهر دلیجان شد و به دلیل تاریکی هوا یک شب مهمان این شهر بود و صبح امروز دلیجان را به سمت کاشان ترک کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در پی عبور محموله ترافیکی حامل بدنه یک هواپیمای مسافربری از دلیجان و مطرح شدن برخی ابهامات توسط شهروندان این شهرستان موضوع را از مدیر عامل شرکت حمل و نقل کننده این محموله جویا شدیم.

گرجی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به انتقال این بدنه هواپیما گفت: با توجه به اینکه هواپیماهای توپولف قدیمی قادر به انجام پرواز نیستند لذا برخی با خرید آنها در پی استفاده بهینه و استفاده از آن برای مصارف خاصی بر می آیند.

 

 

 

 

وی با تاکید بر اینکه بدنه این هواپیما که بدون موتور و بال در حال حمل به سمت کاشان است، ادامه داد: تجهیزات قابل استفاده این هواپیما جداسازی شده و پس از انتقال به مقصد مورد نظر قرار است با انجام تعمیرات، زیبا سازی و افزودن تجهیزات مورد نیاز، بدنه این هواپیما به رستوران هوایی تبدیل شود.

مدیر عامل این شرکت حمل و نقل سنگین و فوق سنگین از انتقال بدنه مشابه این هواپیما در سال گذشته به کرمان برای ساخت رستوران خبر داد و خاطر نشان کرد: حدود ۱۵ سال پیش نیز یکی از این هواپیماهای غیر قابل استفاده برای پرواز، در تهران به یک رستوران هوایی تبدیل شده و هم اکنون در حال استفاده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است