منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۲
شناسه خبر: 320950
گروه :خبر
13950230000472_PhotoA

سامان عبدولی پهلوان دلاور خطه جنوب در مسابقات جهانی کشتی فرنگی در یک کشتی نفس‌گیر بر حریف آذربایجانی خود غلبه کرد و پس از وی امید نوروزی توانست هشت بر صفر حریف خود را ضربه کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دقایقی پیش در وزن سامان عبدولی در کشتی سخت و نفس‌گیر به عنوان نخستین فرنگی کار حاضر در دور دوم مسابقات جام جهانی شیراز با کشتی گیر آذربایجان که سال گذشته در تهران قهرمان شد رو در روی «گولیف» قرار گرفت.

به سبب اخطار به عبدولی «گولیف» توانست یک امتیاز از عبدولی بگیرد اما عبدولی توانست با فرار از بارانداز، امتیاز را به نفع خود ثبت کرده و با گولیف مساوی شود که پس از بازبینی فیلم و ثبت خطایی دیگر برای کشتی‌گیر آذربایجان دو امتیاز ارزنده به عبدولی تعلق گرفت.

عبدولی اگرچه با سرماخوردگی روی تشک آمده بود مرتبا با فریادهای «یا علی مدد» و «سامان با تعصب» تماشاچیان و نوای طبل و سنج جنوبی پشتیبانی می شد.

امید نوروزی دلاور شیرازی وزن 59 کیلوگرم نیز به دقیقه چهارم کشتی نرسیده توانست آزاد علی اف از آذربایجان را با نتیجه هشت بر صفر شکست دهد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان