منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳
شناسه خبر: 274266
گروه :خبر
13941108000297_PhotoA

نتایج تحقیقات مشترک متخصصان روسی و مصری نشان می‌دهد عامل بمب‌گذاری و سقوط هواپیمای روسی که اواخر سال گذشته میلادی بر فراز سینا منفجر شد، به ترکیه گریخته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نمایندگانی از خدمات ویژه روسیه و سازمان‌های اجرای قانون مصر در تحقیقات مشترکی گفتند که مکان عامل انفجار هواپیمای ساقط شده بر فراز بیابان سینا را پیدا کردند.

 متخصصان روسی و مصری در رابطه با این حادثه، هویت تروریست‌های متعددی را بررسی کردند و در حال حاضر به دنبال 6 تروریستی هستند که مجرم اصلی انفجار هواپیمای روسی ساقط شده بر فراز صحرای سینا در میان آنهاست.

مجرم اصلی فردیست که بمب را داخل کابین خلبان جاگذاری کرده بود. این فرد از اعضای هواپیمایی مصر بود که کمی پیش از وقوع حادثه به استخدام خطوط هوایی مصر درآمده بود و اندکی پس از این حادثه ناپدید شد.

محققان این پرونده تا کنون به نتیجه رسیدند فرد مظنون پس از ناپدید شدن به ترکیه گریخته است.

حادثه سقوط هواپیمای روسی بر فراز صحرای سینا در تاریخ 31 اکتبر 2015 روی داد که در پی آن 224 سرنشین هواپیما کشته شدند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است