منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱
شناسه خبر: 313906
گروه :خبر
13950213000593_PhotoA

وی که از عناصر فعال حزب بعث در عراق بوده و جنایات متعددی را علیه ملت این کشور مرتکب شده به تازگی از یک کشور خارجی بازگشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مقام آگاه عراقی اعلام کرد عاملی که در روز ورود برخی جریان ها به منطقه سبز بغداد و میدان رژه شعارهای ضد مقاومت سر می داد شناسایی شد.

به گفته این مقام عراقی فردی به نام «ع- د» که از عناصر بعثی فعال در دوره رژیم صدام بوده با سوء استفاده از وضعیت پیش آمده و بعنوان عامل نفوذی در روز اعتراضات در منطقه سبز بغداد به تحریک مردم پرداخته و شعارهای ضد مقاومتی سر می‌داد.
براساس اطلاعات دریافتی وی پیشتر در منطقه ناصریه جنایات متعددی را علیه مردم عراق مرتکب شده است.
براساس اطلاعات این مقام عراقی نامبرده که تحت تعقیب مقامات و مردم عراق است، به تازگی از کشور مصر به عراق بازگشته و بعنوان عامل نفوذی در بین جریان‌های معترض در بغداد، به تحریک معترضان و سردادن شعار علیه جریان مقاومت و ایران در بین آنها پرداخته است.

 بعضی از عوامل جریانات غیر همسو با مقاومت در داخل کشور در فضای مجازی شعار این بعثی تحت تعقیب را به عنوان خواست همه ملت عراق معرفی می کردند.

حرکت نفاق گونه این جریانات درشرایطی است که عملیات اخیر مقاومت عراق و پیروزی های حشد الشعبی در مناطق البشیر و الرمادی هیچگاه مورد پردازش خبری از سوی این رسانه ها قرار نگرفت و این در حالی است که به اعتراف مقامات اروپایی جریان محور مقاومت در خط مقدم مبارزه با تروریسم در عراق قرار داشته و از این حیث می بایست تمجید و تکریم شوند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است