منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
شناسه خبر: 212154
گروه :خبر
13930607000269_PhotoA

وزیر امور خارجه که به روسیه رفته، در دیدار با همتای روس خود گفت تهران اهمیت زیادی برای روابطش با مسکو قائل است. وی همچنین تاکید کرد توافق هسته‌ای اثر زیادی روی بهبود روابط دو کشور دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، وزرای خارجه ایران و روسیه در مسکو دیدار و درباره روابط دوجانبه، موضوعات منطقه و بین‌المللی رایزنی کردند.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، وزیر خارجه ایران که به مسکو سفر کرده در بدو ورود خود با همتای روس دیدار کرده و درباره روابط دوجانبه، موضوعات منطقه و بین‌المللی به گفتگو نشست.

محمدجواد ظریف خطاب به سرگئی لاوروف گفت که توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 «اثر زیادی» روی افزایش همکاری‌های تهران و مسکو از جمله در موضوعات مرتبط به صنایع نظامی دارد.

رئیس دستگاه دیپلماسی ایران افزود: «جمهوری اسلامی ایران اهمیت زیادی برای روابط خود با روسیه قائل است و ما در حال اتخاذ همه اقدامات لازم برای تشدید و توسعه همکاری با شما هستیم».

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری