منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲
شناسه خبر: 334868
گروه :خبر
13950411001015_PhotoA

ظرفیت سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حالی‌که بیش از یک ساعت تا آغاز دیدار تیم‌های ایران و ایتالیا در هفته سوم لیگ جهانی والیبال مانده است تکمیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دیدارهای دومین روز هفته سوم لیگ جهانی در تهران از ساعت 18 با مسابقه دو تیم آرژانتین و صربستان آغاز شد که درب‌های آن از ساعت 16 بر روی تماشاگران و علاقمندانی که از طریق اینترنت بلیت تهیه کرده بودند، گشوده شد.

* تماشاگران با خرید یک بلیت می‌توانند دو دیدار روز دوم لیگ جهانی والیبال را در سالن 12 هزار نفری آزادی از نزدیک نظاره گر باشند. در یک ساعت نخست بیش از 3 هزار نفر وارد سالن 12 هزار نفری آزادی شدند.

* تیم ملی والیبال ایران نیز از ساعت 21 در دومین مسابقه خود در هفته سوم لیگ جهانی به مصاف ایتالیا می‌رود که ظرفیت سالن 12 هزار نفری آزادی یک ساعت و نیم قبل از دیدار ایران و ایتالیا تکمیل شد تا برای دومین روز متوالی ملی‌پوشان ایران در حضور هزاران تماشاگر به میدان بروند.

* تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون، مهمانانی از سفارتخانه‌های کشورهای ایتالیا، آرژانتین و صربستان در تهران، پیشکسوتان و کارشناسان ورزش والیبال از جمله حاضران در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران هستند.

* وویچیچ سایکا ناظر و نماینده فدراسیون جهانی والیبال از ساعت 17 در سالن 12 هزار نفری حضور یافت تا هماهنگی‌های مورد نیاز برای روز دوم مسابقات انجام دهد.

* گرفتن عکس‌های سلفی و یادگاری در سالن والیبال از سوی داوران، عوامل اجرایی، بازیکنان و تماشاگران بسیار زیاد است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی