منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۳
شناسه خبر: 182648
گروه :خبر
IMG13310240

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان گفت: با نهادینه شدن فرهنگ امدادی و وجود ظرفیت‌های بزرگ در کشور باید به سمت استقلال اقتصادی حرکت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری هرمز آیت‌الله نعیم‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان در نشستی صمیمانه با فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به دیدار کرد.
در این جلسه که با حضور محمد آشوری نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و موصلی مدیرکل کمیته امداد استان برگزار شد نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان با گرامیداشت میلاد حضرت علی(ع) اظهار کرد: امام علی(ع) نماد مردانگی و بزرگواری بود.
وی با بیان اینکه همه ما باید رهرو راستین سیره ائمه اطهار باشیم گفت: در دنیای امروزی که علم پیشرفت فزاینده‌ای کرده است نیاز جامعه برای به کار گیری رهنمودهای ائمه اطهار بیش از پیش احساس می‌شود.
نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان با ابراز خرسندی از عملکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان کرد: معنای واقعی کلمه امداد در این نهاد باید مورد توجه قرار گیرد و همانطور که از نام امداد مشخص است این نهاد برای امداد است و نه امرار و توجه به این امر موجب خودکفایی میشود.
وی با بیان اینکه کمیته امداد برای امرار کامل معاش زندگی نیست، بر ریشه ایی عمل کردن این نهاد تاکید کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه یارانه به معنای کارانه است ونباید امداد به معنای امرار باشد گفت: با نهادینه شدن فرهنگ امدادی و وجود ظرفیت‌های بزرگ در کشور باید به سمت استقلال اقتصادی حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه پشتوانه مردم باید کار آنها باشد گفت: باید روحیه عزت نفس، کار و اقتصاد مقاومتی در کشور نهادیه شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی