منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۲۶
شناسه خبر: 291972
گروه :خبر
1

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: در این جشنواره علاوه بر تجلیل از هنرآموزان فعال و مخترع در برپایی نمایشگاه دستاوردهای هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش و تلاشگر حوزه خلاقیت از ده رشته برتر ، 7 مدیر نمونه هنرستان با حضور مبارکی فرماندار سیریک، فرماندهان نظامی و انتظامی، امامان جمعه اهل تسنن و تشیع و جمعی از مسئولین استانی و محلی در سالن غدیر تجلیل به عمل آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، موسی دادی زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان افزود: شهرستان سیریک یکی از شهرستان های با ظرفیت و دارای شاخصه های ممتاز و خوبی برخوردار است و ما با توجه به پتانسیل و توانمندی آن برایش برنامه ریزی و نقشه راه استانی را در جهت توسعه آموزشی و اشتغا ل پایدار برنامه ریزی کرده ایم.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ، گفت : امروز جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش در تامین نیروهای متخصص بسیار مهم است و هدف از آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش تربیت نیروهای متخصص و ماهر در زمینه های مختلف می باشد تا چرخ توسعه و رشد با سرعت به مسیر خود ادامه دهد.

این مسئول ابراز داشت: دانش آموز امروز جامعه سرمایه و گنجینه های پنهان آینده جامعه هستند و مشاوران و مربیان باید راه حل های مناسب را با توجه به شناخت استعدادها و خلاقیت ها دانش آموزان عزیز را راهنمایی کنند و برای اینکه هدایت تحصیلی می توانند آینده روشن و سیاهی را برای دانش آموزان به دنبال داشته باشد.

دادی زاده با اشاره به اینکه هدف از فراگیری علم و دانش علاوه بر تامین خواسته خود شخص توجه به جامعه و رفع نیازهای آینده جامعه است اظهار داشت: نیاز جامعه باید در هدایت تحصیلی دانش آموزان در نظر گرفته شود تا با توجه به نیازهای آن جامعه فرزندانش بتوانند در رشته ها و جایگاههای مختلف خدمت و کمک کنند.

2

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اذعان داشت: از آنجائیکه که شهرستان سیریک جز سه شهرستان تک رقمی در زمینه ی آموزشی می باشد در صورت توجه و نگاه ویژه به بحث آموزش و مسائل آموزشی و وجود ظرفیت های ویژه در سطح شهرستان آینده ای روشن و پویا در راه توسعه و پیشرفت علمی و اقتصادی خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: سه عامل استعداد دانش آموزان ، امکانات منطقه و نیاز جامعه را برای بالندگی و ارتقای شهرستان بسیار مهم دانست.

دادی زاده با اشاره به موفقیت های سنوات گذشته و حال شهرستان سیریک در نانو فن آوری و وجود استعدادهای خوب در شهرستان و کسب عناوین مختلف رشته های نانو فن آوری در سطح استان ، کشور و بین المللی نوید احداث و تجهیز آزمایشگاه نانو شهرستان سیریک در آینده ای نزدیک خبرداد.

شهرستان سیریک دارای 141 فضای آموزشی و بیش از 10 هزار دانش آموزان در رشته های مختلف تحصیلی است.

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی