منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۰
شناسه خبر: 182717
گروه :خبر
resized_IMG-20150504-WA0007jpg

فریدون الهامی از پیشکسوتان ورزش استان هرمزگان مشاور ورزشی استاندار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش5 ؛ طی حکمی از سوی استاندار هرمزگان فریدون الهامی به سمت مشاور استاندار در امور ورزشی منصوب شد.


در بخشی از این حکم آمده است :با استعانت از درگاه خداوند و نظر به تجارب مفید جنابعالی و به موجب این حکم به سمت مشاور اینجانب در امور ورزشی منصوب می گردید.


امید است با اتکال به خداوند متعال در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری با جدیت و پشتکار در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
لازم به ذکر است فریدون الهامی از پیشکسوتان ورزش و در حال حاضر ریاست هیئت والیبال استان را برعهده دارد.

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان