منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰
شناسه خبر: 319617
گروه :خبر
755714

در پی منتشر شدن عکسی از دیدار فائزه هاشمی با اعضای ارشد فرقه بهائیت بازاریان و اصناف کشور با امضا کدن طوماری مخالفت خود با این اقدام را اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، طی روزهای گذشته عکسی از دختر هاشمی به همراه تنی چند از اعضای ارشد فرقه بهائیت که پس از سال ها از زندان آزاد شده بودند منتشر شد که با واکنش های بسیار زیادی همراه بوده است.

فائزه هاشمی پس از این دیدار در مصاحبه ای بهائی‌ها را انسان های شریف و بزرگی دانسته طوری که حتی در بیان خاطرات 6 ماه زندانی بودنش اینطور گفته که زندان تجربه بسیار خوبی بود چرا که با زنان و مردان بزرگ ایرانی، بهائی‌ها، اعضای مجاهدین خلق، اصلاح‌طلبان و کسانی آشنا شدم که برای باورهایشان مبارزه می‌کنند.
از همین رو بازاریان در واکنش به این اقدام دختر رئیس تشخیص مصلحت نظام طوماری را برای بیان مخالفت خود با چنین عملی امضا کردند.
گفتنی است که پس از به امضا رسیدن این طومار قرار است تا دوشنبه راس ساعت 12 ظهر این طومار توسط کسبه و بازاریان تحویل دادستان کل استان تهران داده شود.

 

http://uupload.ir/files/lk6v_dscf4049.jpg

 

http://uupload.ir/files/tq7z_dscf4048.jpg

 

http://uupload.ir/files/uox0_dscf4050.jpg

 

http://uupload.ir/files/sjdj_dscf4051.jpg

 

http://uupload.ir/files/s3f8_dscf4052.jpg

 

http://uupload.ir/files/m6n8_dscf4053.jpg

 

http://uupload.ir/files/enei_dscf4055.jpg

 

http://uupload.ir/files/b0ud_dscf4057.jpg

 

http://uupload.ir/files/hb1_dscf4058.jpg

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است