منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶
شناسه خبر: 272732
گروه :خبر
13941105000244_PhotoA

به دنبال طوفان‌های سهمگین و برف و بوران شدید، ادارات و سازمانهای دولتی، روز دوشنبه (امروز) در پایتخت آمریکا تعطیل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دفتر مدیریت کارکنان (OPM) اعلام کرد که سازمانهای دولتی فدرال آمریکا در واشنگتن دی سی و حومه این شهر روز دوشنبه (امروز) به دنبال طوفان سهمگین تعطیل خواهد بود.

طبق بیانیه دفتر مدیریت کارکنان، به کارکنان بخش‌های غیراضطراری برای مدت چندین ساعتی که قرار بوده در محل کار حضور داشته باشند، مرخصی موجه داده می‌شود مگر آنکه مجبور باشند از راه دور و یا بیرون از «واشنگتن» پایتخت آمریکا کار کنند.

این سازمان در یک بیانیه فوری در صفحه وب‌سایت خود اعلام کرد: «دفاتر فدرال در واشنگتن تعطیل است. کارکنان بخش‌های اضطراری و دورکار که مجبورند کار کنند می‌بایست از سیاست‌های سازمانهای مربوطه خود پیروی کنند».

طوفان سنگین همراه با بارش شدید برف بعدازظهر روز جمعه به سواحل شرقی آمریکا رسید و پایتخت آمریکا و ایالات اطراف از جمله مریلند، ویرجینیا و پنسیلوانیا را هدف قرار داد.

کارشناسان هواشناسی به واشنگتن دی سی بعنوان شهری اشاره کردند که احتمالاً سخت‌ترین آسیب ناشی از بارش شدید و فراوان برف را متحمل می‌شود. در حال حاضر، متروها در این شهر تعطیل است و احتمالاً مسافرت‌های هوایی با اختلالات بیشتری روبرو می‌شود.

گزارش‌های رسانه‌ها حکایت از آن دارد که تاکنون ۲۸ نفر در ایالات آمریکا در نتیجه شرایط وخیم جوی جان خود را از دست داده‌اند، هزاران پرواز در سراسر بخش شرقی آمریکا لغو شده است و کولاک موجب شد که فرمانداران دستکم ۱۱ ایالات آمریکا اعلام وضعیت اضطراری کنند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است