منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۸
شناسه خبر: 317383
گروه :خبر
fu8269

اگر قرار است که با اجرای خصوصی سازی باعث بیکاری کارگران شویم بهتر است از خیرش بگذریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از فرهنگ کده ، اگر قرار است که با اجرای خصوصی سازی باعث بیکاری کارگران شویم بهتر است از خیرش بگذریم و این تفسیر که اصلا هم کشکی نیست از طرف مش معصوم بیان شده است بنده خدا از وقتی فهمیده که چند تا از جوان های محله که در مجتمع آلومینیوم کار می کردند حالا محض اجرای قانون خصوصی سازی بیکار شده اند کلی عصبانی هست و مدام راهکار ارائه می کند.

 

باور کنید بعضی از حرفهایش از خیلی وعده و وعیدها مسئولان امر اصولی تر است یک بار می گوید؛ کارخانه را دوباره به صاحب قبلی اش بدهند، بعد از کمی نظرش را عوض می کند و می گوید ؛سهام کارخانه را به کارگران بفروشند ، دیشب هم وقتی فهمید قرار است ۶۰۰ جوان بیکار شوند ،گفت؛ کاش دولت این معامله را بهم بزنه و کارخانه را به کسانی بفروشد که حداقل تظمین بدهند کارگرانش بیکار نمی کند.

 

بغام هم از این قضیه خیلی ناراحت است و دیروز در جمع اهالی می گفت؛ مسئولان دولتی می گذارند وقتی کار از کار گذشت و شرایط به اخراج ۶۰۰ کارگر منتج شد تازه به فکر چاره افتاده اند و این همه گفتند این کارخانه را به این مشتری نفروشید مگر کسی گوش کرد.

 

بغام می گفت کاش سهام این کارخانه را به مردم استان بفروشند باور کنید مردم نمی گذاشتند فرزندانشان اخراج شوند. بالاخره ما هم نمردیم بعد از سالها درگیری شاهد اتحاد همفکری مش معصوم و بغام شدیم .

 

به قول یکی از اهالی حتی شخصیت های طنزی مثل مش معصوم طماع هم از این رخداد تلخ واکنش نشان داد اما آنهایی که همین چند وقت پیش فریاد حمایت از کارگر سرکشیده رای جمع میکردند سر در گریبان سکوت کرده اند !! عجب روزگاری شده است.

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی