منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
شناسه خبر: 271186
گروه :خبر
1 (1)

صنعت حمل و نقل هوایی کشور، بیش از دیگر بخش ها طعم شیرین رفع تحریم ها را چشید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس،  علی عابد زاده در اولین همایش مدیران ایمنی صنعت هوانوردی کشور در کیش از رفع تحریم های 30 ساله به عنوان تحولی عظیم در صنعت هوانوردی کشور یاد کرد.
در اولین همایش دو روزه مدیران ایمنی صنعت هوانوردی کشور در جزیره کیش،عابدزاده ضمن اشاره به تحریم های 30 ساله علیه صنعت حمل و نقل هوایی کشور ابراز داشت: صنعت حمل و نقل هوایی کشور، بیشترین طعم شیرین رفع تحریم ها را چشید و دست اندرکاران این صنعت از این پس می توانند در شرایط بهتری برای توسعه صنعت هوایی کشور گام بردارند.
وی در ادامه در خصوص افزایش استانداردهای ایمنی در این صنعت افزود: عشق و تعهد و داشتن ابزارها و فرآیندها دو مولفه اصلی در دستیابی به ایمنی درصنعت هوانوردی است.
عابدزاده افزود: عامل موفقیت کشورهای توسعه یافته در امور مختلف، نهادینه کردن روحیه خدمتگذاری در وجود کارکنان صنعت هوانوردی است.
وی ضمن اشاره به اینکه دنیا در حال تغییر و تحول است گفت: یکی از ضعف هایی که ما در سال های اخیر شاهد آن هستیم، ثابت ماندن تعاریف ما در حوزه های مختلف است و باید براساس مقتضیات زمان تغییرات در مفاهیم و فعالیت ها اعمال شود.

اولین همایش مدیران ایمنی صنعت هوانوردی کشور از روز گذشته با حضور علی اصغر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، رحمت اله مه آبادی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور،  علی عابدزاده معاون وزیر راه و شهر سازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشور،  امیر حسین رحیمی مدیر ایمنی شرکت فرودگاه های کشور و جمعی از مدیران و معاونان صنعت هوانوردی کشور در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش آغاز به کار کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان