منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰
شناسه خبر: 336950
گروه :خبر
13931016000680_PhotoA

به منظور یافتن ابزارهای مطمئن برای ارتقای کیفیت بنگاه‌ها، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شناسایی و استانداردسازی اقلام آماری حوزه‌های مختلف را در سطح سازمانی و ملی در دستور کار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به منظور انسجام ، قابلیت مقایسه پذیری و یافتن ابزارهای مطمئن برای ارتقای کیفیت تولید آمارهای وزارت متبوع، این مرکز شناسایی و استانداردسازی اقلام آماری حوزه های مختلف را در سطح سازمانی و ملی در دستور کار داد.

در این راستا واژه های مرتبط با بنگاه‌های اقتصادی مشکل دار با همکاری اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری شناسایی و در سطح سازمانی استاندارد شده است.

همچنین مفاهیم فوق در بخش تعاریف و مفاهیم در سایت این مرکز به نشانی www.amarkar.ir  در دسترس است.

بزودی فرایند استانداردسازی تعاریف مذکور در سطح ملی آغاز می شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند