منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
شناسه خبر: 350537
گروه :خبر
950614kkjhh

مدیر آموزرش و پرورش شهرستان حاجی آباد طرح هجرت را حرکتی جهادی وارزشمند دانسته و اظهارداشت : این طرح باعث تقویت روحیه خود باوری دانش آموزان می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین اسماعیلی،مدیر آموزرش و پرورش شهرستان حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم اظهار کرد: با اجرای طرح هجرت علاوه بر صرفه جویی در هزینه تعمیرات و زیبا سازی مدارس ،برکت مهم دیگری به نام اعتماد به نفس نیز دارد که شامل حال دانش اموزان فعال در این حرکت خداپسندانه می شود.

 اسماعیلی گفت : اعتماد به نفس یکی دیگر از برکات ارزشمند طرح هجرت بوده که شامل حال دانش اموزان فعال در این حرکت خداپسندانه می شود .

وی بیان داشت : حضور و فعالیت های خوب دانش آموزان در این طرح باعث صرفه جویی 35میلیون تومانی شده است .

اسماعیلی افزود : برای خرید هرمیز و نیمکت دانش آموزباید 140هزار تومان هزینه نمود در صورتی که برای تعمیر هر میز و نیمکت در طرح هجرت حدود 40هزار تومان هزینه می شود.

وی اضافه نمود : برای رنگ آمیزی و زیبا سازی کلاس های درس نیز تا یک سوم هزینه ها صرفه جویی می شود.

این مقام مسئول یادآور شد : امسال تعداد هفت واحد آموزشی در قالب طرح هجرت رنگ آمیزی و بیش از 150میز و نیمکت نیز تعمیر و به مدارس تحویل می شود. مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آبادبه همراه معاون پرورشی این مدیریت از مدارس مشمول طرح هجرت بازدید نمود.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است