منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۸
شناسه خبر: 322825
گروه :خبر
photo_2016-05-24_17-10-56

مصطفی زائرپور مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان میناب کمبود بودجه و اعتبار را تنها دلیل ناتمام ماندن طرح های شبکه آبرسانی دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، مصطفی زائرپور مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان میناب کمبود  بودجه و اعتبار را تنها دلیل  ناتمام ماندن طرح های شبکه آبرسانی دانست و گفت: در سالهای اخیر پیشرفتهای بسیار خوبی در زمینه آبرسانی داشتیم، اما  نزدیک به دو سال است که بسیاری از طرح ها به صورت نیمه تمام  و راکد مانده است.

 

وی افزود: در محلات مختلف میناب و بسیاری از شهرک ها شبکه آبرسانی به صورت کامل تعویض شده است که روی هم رفته نزدیک به 40 کیلومتر میشود و در این محلات نزدیک به دو سال است که هیچگونه قطعی آب در زمینه فرسودگی لوله ها نداشتیم.

photo_2016-05-24_15-54-59

مدیر امور آب و فاضلاب اضافه کرد: شهرک های المهدی، مسکن مهر، 95دستگاه و کریم آباد لوله های خط انتقال آب آنها کاملا تعویض شده اما هنوز به شبکه آبرسانی  وصل نشده اند زیرا  منتظر تخصیص آعتبار برای طرح نیمه تمام حدفاصل میدان 22 بهمن تا مدرسه فاطمیه هستیم.

 

زائرپور عنوان کرد: با توجه به فرسوده بودن لوله های بلوار رسالت و مناطق کمی از بلوار امام«حدفاصل میدان22بهمن تا مدرسه شهیدموسوی نسب»قطعی مکرر چند ساعته آب را شاهد هستیم، که هر ترکیدگی لوله های اصلی حداقل 5میلیون تومان هزینه را در بر می گیرد که باعث ترافیک های سنگین در خیابان ها نیز می شود.

photo_2016-05-24_15-55-57

وی خاطر نشان کرد: در این زمینه حدود 2 میلیارد نومان هزینه پیبش بینی شده است که از سال 94 تاکنون هیچ اعتباری در این زمینه دریافت نکرده ایم.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است