منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۰۸
شناسه خبر: 244608
گروه :خبر
91668_367

کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت : اوضاع و احوال اقتصادی کشور مناسب نیست و فعالان اقتصادی شرایط کشور را نامطلوب توصیف می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، ثنایی ، کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با اشاره به وعده های انتخاباتی صد روزه روحانی برای رونق اقتصادی گفت: طرحهای اقتصادی دولت یازدهم آثار مثبتی در چرخه اقتصادی کشور ایجاد نکرد و تاثیرات تحریم ها که دلایل ریشه ای و در خوی استکباری غرب به ویژه آمریکا دارد، بر اقتصاد کشور  همچنان دارد.

 

ثنایی اظهار کرد : دولت تدبیر و امید حل مشکلات کشور را  ورود عملی به مذاکره با آمریکا  می دانست که جز رفت و آمد هیات های اقتصادی هیچ اتفاق دیگری نیفتاد و فقط پالسهایی برای اقدامات بیشتر دولت ایران برای کنار آمدن با کدخدا ارائه شد.

 

وی با اشاره به اوضاع نامناسب شرایط اقتصادی کشور افزود : اغلب شرکتها، کارخانجات، بازاریان و حتی خردده فروشها و کاسبهای محلی شرایط اقتصادی کشور را نامطلوب توصیف می کنند.

 

 

کارشناس مسائل اقتصادی تاکید کرد: با گشایش اقتصادی قبل از انتخابات و جلب نظر و آراء عمومی مردم تاثیربر افکار عمومی بگذارند تا فضا برای حمایت از جریان و کاندیدهای مورد نظرشان  فراهم شود و لذا تا یکی دو ماه مانده به انتخابات هیچ چرخش و گردشگر اقتصادی قابل تصور نیست.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است