منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
شناسه خبر: 265899
گروه :خبر
13940218000073_PhotoA

عضو کمیته روابط خارجی سنای آمریکا گفت: طرح جدید ضدایرانی کنگره آرای لازم برای عبور از سد وتوی باراک اوباما را ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، طرح کنگره برای دشوار کردن رفع تحریمها علیه ایران نمیتواند از سد حق وتوی باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا عبور کند.

کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا روز پنج شنبه، طرح دشوار کردن رفع تحریم‌های آمریکا علیه ایران را تصویب و برای رأی‌گیری مجدد، به صحن اصلی مجلس ارجاع داد.

در صورتی که این طرح در مجلس و سپس در سنا تصویب شود، به شرط داشتن امضای «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا، ابلاغ خواهد شد.

الیوت انجل سناتور دموکرات آمریکایی به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: من فکر میکنم طرح در مجلس نمایندگان تصویب شود اما نمیدانم در سنا هم تصویب خواهد یا نه اما اگر در سنا هم تصویب شود باراک اوباما آن را وتو خواهد کرد چرا که این طرح نمیتواند رای دو سوم سناتورها را بدست آورد.

انجل افزود: جمهوریخواهان تلاش میکنند تا با تصویب این طرح باراک اوباما را در شرایط پیچیده قرار دهند و توافق هسته ای میان ایران و گروه 1+5 را از ریل خارج کنند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی