منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
شناسه خبر: 236231
گروه :خبر
images

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان با بیان اینکه طرح ساماندهی مسافربری های شخصی اطلاع رسانی کاملی را سطح شهر انجام شده است،افزود:تاکنون 650 دستگاه خودور شخصی در ناوگان مسافربری قرار گرفته اند و به صورت مجاز در کنار تاکسی کار می کنند.

رسول دهقانی؛ دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به شرایط آب و هوایی مناسب در استان هرمزگان در فصل پاییز و زمستان هرمزگان گفت: با توجه به این شرایط آب و هوای از دیگر استان های هم جوار برای گردش و کار به هرمزگان می آیند که این مسئله جایی بسی نگران کننده برای همشهریان شده است.

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه این مشکل مختص استان هرمزگان شامل نمی شود در دیگر استان ها چنین مشکلاتی از قدیم تا کنون بوده است،افزود :یکی مشکلات شهری ما مسافربری شخصی در سطح شهر است که با  بررسی خوبی که توسط سازمان تاکسیرانی و نیروی انتظامی انجام شده است طرحهای خوبی در این زمینه ارائه شده است در صورتی در سالهای قبل این طرح ها اجرا می شده اما به صورت پراکنده که به نتیجه مطلوبی نمی رسید.

 

 

 

 

 

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان تصریح کرد:طبق ماده 202 آیین نامه راهنما رانندگی حمل و نقل ماشین ها با پلاک شخصی ممنوع می باشددر صورتی که مجوز لازم را داشته باشند .

 

 

 

 

 

دهقانی گفت:تاکنون  650 دستگاه  به تاکسیرانی مراجعه کرده اند ودر ناوگان مسافربری قرار گرفته اند و به صورت مجاز در کنار تاکسی کار می کنند.

 

 

 
وی افزود:با توجه به طرح ساماندهی مسافربری های شخصی اطلاع رسانی کاملی را سطح شهر انجام شده است که از 9 آبان شروع شده است و این طرح تا زمانی ادامه دارد که مسافربری شخصی وجود نداشته باشد.

 

 

 

 

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان با اشاره به اینکه متقاضیان می‌توانند با انجام ثبت نام شرایط لازم جهت فعالیت را بدست بیاورند، تصریح کرد: به منظور تسهیل ثبت‌نام نیز جایگاهی در شب بازار بلوار طالقانی، جنب پارکینگ صدف دایر شده است مراجعه کنند.

 

 

 

 

دهقانی خاطر نشان کرد:یکی از برنامه ریزی های گسترده ای صورت گرفته شده است برای مهمانانی که به استان مسافرت می کنند از جمله تقویت کردن ماشین های مسافربری درون شهری و برون شهری که درحال اولویت اول است و دیگرحمل و نقل با وسیله ی اتوبوس های تندرو در حال آماده سازی است  و با توجه به فعالیت های پیش رفته آن در دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است