منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۱۰
شناسه خبر: 215458
گروه :خبر
_0110

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان اظهار کرد: آبیاری فضای سبز به چهار روز یک بار و دو ساعت در شب اختصاص داده شده و شهرداری در ساعات تعیین شده موظف به آبیاری فضای سبز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علی اصغر رضایی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان با اشاره به بحران کمبود آب در بندرعباس گفت:در حال حاضر ذخیره آبی سد میناب به پایان رسیده و  80 درصد آب بندرعباس از 35 حلقه چاه تامین می شود که حوادث ناگهانی در مسیر انتقال آب منجر به قطعی آب شهر می شود بر این اساس شهروندان تا حد امکان ذخیره آب در منازل خود داشته باشند.

 

 

وی اظهار کرد:با وجود قرار گرفتن در فصل گرما و بالارفتن میزان مصرف سعی شده که جیره بندی نباشد و از قطعی مستمر آب جلوگیری شود لذا دلیل عدم اطلاع رسانی نسبت به قطعی ها آسیب خط انتقال آب است.

 

 

رضایی با اشاره به محدودیت آبرسانی و قطع انشعاب آب فضای سبز شهر بندرعباس افزود:با وجود شرایط بحراب آب در استان و استفاده فضای سبز شهری از آب شرب برای آبیاری درختان چندین انشعاب غیر مجاز آب قطع شده است که شهرداری بدون مجوز اقدام به وصل برخی از انشعاب ها کرده است.

 

 

 

وی تصریح کرد: با رایزنی های انجام شده آبیاری فضای سبز به چهار روز یک بار و دو ساعت در شب اختصاص داده شده و شهرداری در ساعات تعیین شده موظف به آبیاری فضای سبز است.

 

 

 

 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان با اشاره بحران آب و جیره بندی در استان های بوشهر و سنندج تاکید کرد: در بندرعباس با وجود مصرف سرانه و تبخیر بالای آب تاکنون از جیره بندی پرهیز شده و هدف بر این است که در زمان پایان فصل تابستان و اتمام مسافرت ها با افزایش پیک مصرفی آب روبرو خواهیم بود که با گذر از آن نیازمند مدیریت مصرف شهروندان دارد.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان