منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۵۱
شناسه خبر: 237136
گروه :خبر
زیارت-۱۲۱۳

فرماندار پارسیان از دومین نشست هماهنگی و برنامه ریزی طرح تدقیق مطالعات مدیریت یکپارچه سازی سواحل شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ،  محمد رادمهر فرماندار پارسیان گفت: خوشبختانه سواحل شهرستان پارسیان ساحلی بکر و پاک است و با توجه اجرای این طرح و با برنامه توسعه‌ای که برای شهرستان در حال انجام است آینده‌ای روشن برای آن می‌توان تصور کرد.

 

 

وی اضافه کرد: یکی از برنامه های دولت، ایجاد هماهنگی در امور مدیریت یکپارچه سازی سواحل است تا از موازی کاری خودداری شود و به گونه ای برنامه ریزی شود که منافع کشور و مردم در دراز مدت دیده شود و وقت کمتری برای اصلاح آن گذاشته شود.

 

 

فرماندار پارسیان خاطر نشان کرد: مهمترین هدف این طرح جلوگیری از سوء استفاده سودجویان در سواحل شهرستان است که در آینده این ذخایر ملی برای نسل‌های بعدی حفظ می‌شود.

 

 

 

رادمهر بیان داشت: توجه به رشد اقتصادی اجتماعی متوازن در منطقه ساحلی در راستای توسعه پایدار، جلوگیری از دخل و تصرف حریم دریا و فراهم آمدن زمینه بهره برداری تفریحی از سواحل برای همه مردم و بطور کلی مدیریت فعالیتهای انسانی در سواحل بمنظور حفظ و حراست از آن فراهم شود.

 

 

وی افزود: تقویت منابع ساحلی از اهدافی است که در رویکرد توسعه ساحل باید مد نظر قرار بگیرد که این طرح می‌تواند به این منظور کمک کند.

 

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی