منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۲
شناسه خبر: 363820
گروه :خبر
imagethumbnail
 

معاون آمار و فناوری اطلاعات کل دادگستری استان هرمزگان:

طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود

معاون آمار و فناوری اطلاعات کل دادگستری استان هرمزگان از اجرای طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در شهرستان میناب خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مجتبی قهرمانی در حاشیه برگزاری همایش توجیهی و آموزشی طرح ابلاغ الکترونیک قضایی درشهرستان میناب در گفتگو با خبرنگارمیناب جنوب گفت: بر اساس مواد 175 و 655 قانون آئین دادرسی کیفری و آئین نامه مصوب بیست و چهار مرداد ماه ریاست قوه قضائیه مبنی بر اجرای طرح ابلاغ الکترونیک قضایی از دوازدهم مهرماه در استان هرمزگان همزمان با سراسر کشور عملیاتی شده است.

معاون آمار و فناوری اطلاعات کل دادگستری استان هرمزگان افزود: بر اساس این طرح مراجعه کنندگان به دادگستری های شهرستان باید قبل از مراجعه در سامانه الکترونیکی قضایی ثبت نام کنند و شرط پاسخگویی و ارائه خدمات قضایی منوط به دریافت نام کاربری و رمز دوم و ثبت در سامانه انجام می شود.

وی ابلاغ الکترونیک  را جایگزین ابلاغ به روش سنتی برشمرد و تصریح کرد: قبل از اجرای این قانون ابلاغ به اصحاب پرونده از طریق مامور ابلاغ انجام می شد اما در حال حاضر بر اساس این قانون ابلاغ اوراق قضایی به طرفین به صورت الکترونیکی انجام می شود که این امر به اجرای طرح رسمیت و اعتبار می بخشد..

قهرمانی بیان داشت: این طرح از لحاظ کاهش هزینه و حل مشکلات ابلاغ به روش سنتی تحولی عظیم محسوب شده و خدمتی جدید و ارزنده با استفاده از فناوری و تکنولوژی به مردم شهرستان میناب تقدیم می شود.

وی خاطر نشان ساخت: هر یک از شهروندان برای انجام خدمات قضایی قبل از مراجعه با دادگستری باید به آدرس وب سایت http://www.sana.adliran.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت