منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵
شناسه خبر: 368504
گروه :خبر
img_7767

امام جمعه پارسیان با اشاره به شرایط پیچیده غرب آسیا گفت:طراح اصلی فتنه غرب آسیا جریان صهیونیستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان در همایش ائمه جمعه وجماعات شهرستان با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی اظهار کرد:به برکت پیامبر گرامی اسلام(ص) واهل بیت(ع) اربعین خود باعث وحدت وگردهمایی مسلمانان جهان می شود.

میرزایی افزود:در حرکت به سوی اربعین حسینی هیچ رنگ و نژاد و مذهبی ملاک نیست،اربعین مانند مغناطیسی عجیب همه دلهای مسلمانان وغیرمسلمانان را به خود جذب می کند.

وی شرایط منطقه را شرایط پیچیده ای توصیف وعنوان کرد:طراح اصلی فتنه غرب آسیا با دستان نامبارک صهیونیستی برنامه ریزی می شود،واین برهمگان آشکار شده است.

امام جمعه پارسیان تصریح کرد:کسانی که دایه دار مبارزه با جریان های تکفیری هستند و ائتلاف دروغین تشکیل داده اند،یک مشت دروغگو بیشتر نیستند واین انقلاب اسلامی است که در سایه وحدت جوامع اسلامی با این جریان به درستی مبارزه می کند.

میرزایی گفت:شیعه وسنی از جریان صهیونیستی متنفر است واگر مسیر اسلامی را درست انتخاب نکنیم،قطعا آن کسی که به حاشیه امنیت می رود جریان صهیونیستی خواهد بود آنهایی عده زیادی از برادران اهل سنت را زیر چکمه های خود له کرده اند.

در ادامه رادمهر، فرماندار پارسیان با قدردانی از فرماندهی سپاه پارسیان در برگزاری این همایش گفت:بسیج متعلق به هیچ حزب وگروهی نیست بلکه متعلق به آحاد ملت ایران است .

فرماندار پارسیان باتسلیت اربعین حسینی،آن را یک حرکت عظیم ملی وبین المللی دانست و خاطرنشان کرد:حرکت به سوی اربعین حسینی یک حرکتی وحدت بخش است که مسلمان وغیرمسلمان را بو سمت وسوی خود می کشاند.

وی شهرستان پارسیان را نماد وحدت در استان خواند وافزود:در شهرستان پارسیان دغدغه عدم وحدت وجود ندارد و برادران شیعه وسنی در راستای وحدت گام برمی دارند واین الگویی برای استان شده است.ومردم شهرستان هرجا احساس تفرقه کنند با عمل خود جلوی آن را می گیرند.

رادمهر گفت: اگر استکبار گروهکی به نام داعش وجریان تکفیری را راه اندازی می کند به بهانه جلوگیری از رشد اسلام است که دنیا را فراگیرد.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت