منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
شناسه خبر: 286275
گروه :خبر
زنان ایرانی
 

با نزدیک شدن به خلق حماسه صورت می گیرد؛

طراحی سناریوی تحریم انتخابات توسط معاندان

کارشناس ارشد دانشگاه امام حسین تهران تصریح کرد: رشد سیاسی ملت ایران به دنیا ثابت خواهد کرد که جهت فکری مردم ایران رو به سوی انقلاب و پیروی از خط رهبری است نه شبکه بی بی سی.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، لیلی حمزه پور ، کارشناس ارشد دانشگاه امام حسین (ع) تهران در گفتگو با خبرنگار سوریاس، در خصوص حمایت رسانه های انگلیس از برخی لیست های انتخاباتی در کشور گفت: انتخابات یکی از عرصه های حساس است که دشمنان انقلاب اسلامی همواره برای تاثیر گذاری در آن برنامه ریزی می کنند و سناریو ی مختلفی از قبیل تحریم انتخابات ، متهم کردن نظام به برگزاری انتخابات صوری و تقلب در انتخابات ایجاد بلوا و آشوب تخریب چهره های ارزشی و حمایت از جریان های وابسته نمونه اقداماتی است که به خواهان ملت ایران در آستانه انتخابات در مقاطع مختلف 37 سال انقلاب کلید زده اند.

 

وی ادامه داد: در این دوره از انتخابات هم یکی از سناریوهای دشمنان و بنگاه های رادیویی بیگانگان خصوصا بی بی سی خط تخریب چهره های انقلابی و موثر نظام که می تواند در اداره مجلس شورای اسلامی و خبرگان تاثیر گذار باشد آغاز کرده اند . و این سناریو از آنجا شروع شد که بیگانگان احتمال موفقیت چیزهای نفوذی خود را به دلیل هوشیاری دستگاه های نظارتی از دست داده اند و شورای نگهبان با درایت کامل آنان را رد صلاحیت کرده است

 

لیلی حمزه پور افزود: از این رو تلاش دارند تا با رای نیاوردن چهره های ضد انگلیسی و استکبار ستیز ناکامی خود را جبران کنند تا جای که مقام عظمای ولایت در دیدار با مردم آذربایجان نسبت به این مسئله واکنش و افشاگری نمودند .

 

این کارشناس ارشد با توجه به بیانات رهبری ، افزود: ایشان فرمودند رادیو انگلیسی دارد به مردم تهران دستور می دهد به فلانی رای بدهید به فلانی رای ندهید ! معنای این چیست ؟ انگلیسی ها دلشان تنگ شده برای دخالت کردن در ایران امروز جلوی این دخالت ها گرفته شده است به برکت انقلاب به برکت بیداری مردم انگار دشمن فراموش کرده است که مردم به نام انگلیس و بی بی سی حساس است و در صورت دخالت در انتخابات دقیقا عکس خواست آنان عمل خواهد کرد .

 

حمزه پور در خصوص دخالت  انگلیسی ها در انتخابات ، افزود: خیال خامی است که انگلیسی‌ها بتوانند در انتخابات ما دخالت کند اما نکته مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که نامزدهای مورد حمایت انگلیس و آمریکا باید از این اعلام حمایت تبری و برائت جویند و بدانند که ملت بزرگوار ایران به خوبی جریانات سیاسی را تشخیص می دهند و عکس آن چه که این رادیو های بیگانه راه انداخته اند عمل می نمایند .

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است