منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
شناسه خبر: 210285
گروه :خبر
112565
 

اندر حکایت مشکلات یک روستا در قرن بیست و یکم؛

ضعف تلفن همراه و قطع ادامه دار برنامه‌های تلویزیونی

رئیس شورای اسلامی روستای مغدان پارسیان گفت: مردم این روستا از آنتن‌دهی ضعیف تلفن همراه و نبود شبکه‌های تلویزیونی داخلی گلایه های زیادی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، عیسی دیوسار  در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر افزود : اطلاع مردم از برنامه‌های شبکه‌های تلویزیونی داخلی حق ابتدایی آنان است و باید این امکان  در اختیار مردم قرار بگیرد.

 

وی اضافه کرد: با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی و ارائه‌ طرح‌های مناسب دریافت برنامه‌های تلویزیونی مسئولین دغدغه مردم روستای مغدان را برطرف کنند تا آنان نیز بتوانند از برنامه‌های خوب و متنوع شبکه‌های داخلی استفاده کنند.

 

عیسی دیوسار در ادامه افزود: با توجه به مرزی بودن روستای مغدان بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی کشورهای حوزه خلیج فارس را به خوبی می‌توانند دریافت کنند اما جای تأسف دارد که قادر به دریافت شبکه‌های داخلی نیستند.

 

رئیس شورای اسلامی مغدان تصریح کرد: چند سال قبل و در پی اعتراض مردم گروهی برای بررسی موضوع به روستای مغدان سفر کردند و با تلویزیون‌های عادی وضعیت را بررسی کردند اما باز هم اتفاق خاصی در بهبود وضعیت موجود پیش نیامد.

 

دیوسار یکی دیگر از مشکلات روستا را عدم آنتن‌دهی مناسب تلفن همراه در روستا دانست و گفت: متأسفانه تلفن همراه نیز در روستای مغدان بگیر نگیر دارد و مردم با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند.

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امروز دفاع در سوریه دفاع از حقانیت دین اسلام است /تکفیری هابه دنبال تخریب چهره اسلام و خط رسول اکرم (ص) هستند حضور ۱۵ شرکت خارجی در دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد