منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۹
شناسه خبر: 281925
گروه :خبر
IMG_4965

عضوهیأت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی بر نقش سازنده تشکل های توانمند و فعال در شبکه تعاون روستایی در توسعه کشاورزی پایدار و رونق تولیدات داخلی تاکید کرد .

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، محمدرضا محمدزاده،عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی در نشست مشترکی که با مدیر و روسای ستادی وادارات تعاون روستایی هرمزگان گفت:مشکل بخش کشاورزی عدم ساماندهی تشکل های تولیدی تعاونی مرتبط با بخش کشاورزی است که باید تقویت و حمایت شود.

محمدزاده تصریح کرد: باید مجموعه های 10 هزار هکتاری مزارع کشاورزی تحت پوشش این تشکل های تولیدی تعاون روستایی قرار گرفته و کلیه ادوات و نهادهای کشاورزی کود، بذر و سم و همچنین بازاریابی و بازار رسانی از طریق همین تشکل ها انجام پذیرد.

عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی با بیان ما دراینجا به نقش و اهمیت تعاونی ها پی میبریم، افزود: البته ما اگر بخواهیم در عرصه های مختلف بازرگانی و بازاریابی حضور داشته باشیم باید از طریق ساختاری به غیر از ساختار دولتی جلو برویم.

وی با تاکید به افزایش خدمات کیفی شرکت ها خاطرنشان کرد: ما نباید به دنبال افزایش تعداد شرکت ها باشیم بلکه باید با برنامه ریزی و ساماندهی و هدفگذاری کیفیت کار شرکت هایی که میتوانند در بازار فعلی دوام داشته باشند بالا ببریم.

محمدزاده خواستار انتخاب هیئت مدیره و مدیرعاملی توانمند و امانتدار برای شرکت ها شد و افزود: پیگیری و برنامه ریزی مهمترین عمل برای موفقیت و انجام کار است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر