منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۸
شناسه خبر: 253870
گروه :خبر
13940919000235_PhotoA

ارتش یمن بامداد امروز ضربه کاری دیگر بر ائتلاف سعودی در باب‌المندب وارد کرد و با شلیک یک موشک توشکا بیش از ۱۵۰ نظامی ائتلاف را از پای درآورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ارتش یمن بامداد امروز دوشنبه با شلیک یک موشک توشکای دیگر به محل تجمع نیروهای ائتلاف سعودی در جنوب غرب یمن، حدود 150 نظامی ائتلاف را کشت.

شبکه خبری المسیره می‌گوید این موشک به مرکز فرماندهی عملیات ائتلاف سعودی در منطقه «شعب الجن» در «باب المندب» شلیک شده و کاملا به هدف اصابت کرده است.

به گزارش این شبکه یمنی، جسد سوخته 146 نظامی ائتلاف عربستان به شهر عدن و اردوگاه عمران رسیده و ائتلاف سعودی یک کشتی برای امداد پزشکی به ساحل تعز اعزام کرده است تا زخمی‌ها را از نزدیکی باب‌المندب منتقل کند.

یک منبع نظامی یمنی به المسیره گفته است که تعداد کشته‌های ائتلاف سعودی در این حمله، 152 نفر است که حداقل 23 سعودی، 9 اماراتی، هفت افسر مغربی و 42 نیروی عضو تیم «بلک واتر» در میان آنان است.

به اذعان منابع اماراتی از جمله وبگاه «» سرهنگ ستاد «عبدالله سهیان» فرمانده سعودی نیروهای ائتلاف در منطقه باب‌المندب و سرهنگ ستاد اماراتی «سلطان محمد بن هویدن الکتبی» در میان کشته شدگان هستند (جزئیات بیشتر).

پیش از این ارتش یمن با شلیک موشک توشکا در مأرب دهها نظامی سعودی، اماراتی و یمنی هوادار رئیس‌جمهور مستعفی را از پای در آورده بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است