منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۷
شناسه خبر: 217748
گروه :خبر
361448_755

اکثر زنان ایرانی چهره خود را پشت نقاب سنگینی از آرایش و عمل زیبایی قایم می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم ، به مرور زمان آرایش کردن برای زنان ایرانی همه گیر تر می شود و با وجودی که ساختار حکومت ایران جمهوری اسلامی است، اما زنان ایرانی در زمینه آرایش کردن حتی از بسیاری از کشورهای لیبرال غربی هم جلوترند.

تعجب آور است زنان کشور ایران علی رغم آموزه های دینی خود شبیه پورن استارها و ستاره های فیلم های پورنو آمریکایی آرایش میکنند.

اینجور صورت آرایی ها تنها در فیلم های 3ک.سی دیده میشود. ما در خیابان های اروپا بسیار کم با چنین مواردی روبرو می شویم. در ایران صورت زنان بیشتر از آنکه حس خوبی القا کند حس شهوت را بر انگیخته میکند!. خرید و فروش کتاب در مقابل خرید و فروش لوازم آرایشی بسیار بسیار کم و ناچیز جلوه میکند. در ایران مقدار خرید و فروش یک سال کتاب برابر است با میزان خرید و فروش یک روز یا نیمه ای از روز ابزار آرایش این یعنی جهان سوم،((جایی که مردم آن نسبت به شعور خود بی تفاوت تر از ظاهرخود هستند!

زنان ایران 38 میلیون نفر از جمعیت این کشور را تشکیل می دهند و ایران هم اکنون در منطقه خاورمیانه پس از عربستان در جایگاه دوم و در جهان در جایگاه هفتم مصرف مواد و لوازم آرایشی قرار دارد.

هر روز شالهایشان عقب ‌تر، مانتوهایشان  چسبان ‌تر ، ساپورتتان تنگ‌ تر، رژ لبتان پررنگ‌تر میشود، بنده‌ی کدام خداییید؟

دل چند نفر را لرزانده‌اید؟ کدام مرد را از همسر خود دلسرد کرده‌اید؟

چند پسربچه را به سمت پنهانی دیدن عکس و فیلم مستهجن سوق داده‌اید؟

چند جوان را به سمت خودارضایی و زنا سوق داده اید؟ اشک چند پدر و مادر و همسر شهید را درآوردید؟

چند دختر بچه را تشویق کرده‌اید که بعدها بی حجابی را انتخاب کند؟ چند زن را به فکرانداخته‌اید که از قافله مد عقب نمانند؟

آه حسرت چند کارگر دور از خانواده را بلند کرده‌اید؟ پا روی خون کدام شهید گذاشتید؟

باعث دعوای چند زن و شوهر، بخاطر مدل تیپ زدن و آرایش کردن شدید؟ چند زوج را بهم بی اعتماد کرده‌اید؟ نگاه‌های یواشکی چند مردی که همسرش دارد کنارش راه میرود، به تیپ و هیکلت افتاد؟

نگاه های هوس آلود چند رهگذر و… چطور؟ بازهم میگویی، دلم پاک است؟

بازهم میگویی، مردها چشمشان را ببندندنگاه نکنند؟ جامعه چاردیواری اختیاری تو نیست من اگر گوشه ای از این کشتی را سوراخ کنم، همه غرق میشوند. میتوانم گاز سمی اسپری کنم و

بعد بگویم،شما نفس نکشید؟ چرا انقدر در حق خودت و دیگران ظلم میکنی؟

مشکل شما این است که اصلا نمیدانید برای چه به دنیا آمده اید…

مد جدیدی که امروزه در میان زنان و دختران ایرانی رایج شده ، بالا بردن مو و برجسته کردن آن و نمایان کردن حجم آن است که از قدیم نماد زنان فاحشه بوده است.

(در این رابطه روایت  است که این نوع آرایش را به کوهان شتر تشبیه و آن زنان را لعنت میکردند)

تعداد نگین هایی که به گوش می آویختند ، نماد درجه فاحشگی ست. (الان هم این مد رو به گسترش است)

بیرون گذاشتن گوش چپ نماد نیمه فاحشگی، بیرون گذاشتن گوش راست نماد رابطه زن با زن، بیرون گذاشتن هر دو گوش نماد فاحشگی تمام!

مدل ریش به شکل حرف T در آقایان نماد رابطه جنسی با مادر هر شب!

شاید حق داره وقتی فردی غیر ایرانی که با این نمادها آشنایی کامل داره و فلسفه اون رو میدونه ، وارد ایران میشه فکر کنه ایران پر فاحشه است!

حال اینکه در این جنگ نرم ، تنها دختران معصومی که از همه جا بی خبرند و فقط کورکورانه تقلید میکنند ، هدف دشمنی که دیوانه وار نماد گر است واقع شدند.

خلق را تقلیدشان بر باد داد                             ای دو صد لعنت بر این تقلید باد

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است