منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
شناسه خبر: 241894
گروه :خبر
image486474
 

واکنش علمای اهل سنت هرمزگان به حادثه فرانسه؛

صهیونیست جهانی پشت پرده تمام جنایت هاست/ هدف غرب گسترش اسلام هراسی است

علمای اهل سنت استان هرمزگان پشت پرده تمام جنایت ها جهانی را استکبار جهانی، انگلیسی ها و آمریکا دانستند و تاکید کردند:داعش به سرکردگی کشورهای غربی در حال تخریب چهره اسلام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علما و سران اهل سنت استان هرمزگان هدف از هدف غرب از حادثه فرانسه را گسترش موج  اسلام گریزی و اسلام هراسی در دنیا دانستند و بیان کردند: گروهک های تروریستی حاصل عملکرد غرب است و آن چه  را که برای دیگران ساختند هم اکنون برعلیه خودشان اقدام شده است .

 

پشت پرده تمام جنایت ها صهیونیست جهانی است

 

محمد صدیق فهیمی؛ امام جمعه اهل سنت بندرعباس ، درگفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز  ضمن محکومی اقدام تروریستی در فرانسه  از نظراهل سنت  گفت:  با این اقدام داعش می خواهد چهره ناب محمدی را بد به جامعه بشریت نمایش دهند و هیچ عقلی نمی تواند این محکومیت را نپذیرد .
امام جمعه اهل سنت با بیان اینکه پشت پرده تمام جنایت ها صهیونیست جهانی است، اظهار کرد: بررسی ها نشان می دهد که هیچ عاملی جزء استکبار جهانی، انگلیسی ها و آمریکا در این حادثه نقش ندارد.

 
وی افزود: غربی ها با روی آوردن به اسلام که این رویکرد برای آنها یک حالت انزجار است می خواهند با این جنایت ها اسلام را تخریب کنند.

 

 

 

 

هدف غرب از حادثه فرانسه  اسلام هراسی در دنیا است

محمد یوسف حسینی نژاد؛ امام جمعه اهل سنت شهرستان بستک گفت: از نظر همه اهل تسنن این اقدام محکوم اند وهر آدم بی گناه کشته شود مجرم محسوب می شوند و جرم آن نابخشیدنی است .
وی افزود:این گونه جنایت ها یک خیانت است که متاسفانه با نام مسلمان اقدام می کنند و می خواهند چهره زیبای اسلام را زشت جلوه دهند .
امام جمعه اهل سنت با بیان اینکه اقدامات جنایتکارانه توسط خود صهیونیست ها انجام می شود، اظهار کرد: داعش به سرکردگی کشورهای غربی در حال تخریب چهره اسلام است.

 
وی تاکید کرد:این جنایت کوچکی نیست که صورت گرفته است و این اقدامات صد درصد از قبل تعیین شده است، این در هرجای مکتوب شده است چون می تواند به کشورهای دیگر هم ناامنی به وجود آورد.
حسینی نژاد خاطر نشان کرد :اقدامات گروهک های تروریستی حاصل رفتار زشت و ناشایسته غربی ها و در راس آن انگلیس است لذا آن چه  را که برای دیگران ساخته اند هم اکنون برعلیه خودشان اقدام شده است .

 

 

اساس کار داعش در تضاد با اسلام است

محمد صدیق بهجت امام جمعه اهل سنت شهرستان بندرلنگه با محکومیت اقدامات تروریستی تصریح کرد:افرادی که دست به این اقدامات می زنند در کشورهای که چه مسلمان وغیر مسلمان نباید با خشونت برخوردار باشند .
وی افزود: اسلام دینی مهربانی و مسالمت آمیز است که حتی پیامبر بزگوار ما دست به شمیشر نگرفته است.
بهجت خاطر نشان کرد: صهیونیست و داعش براساس خشونت است و این گونه گروهک های که دست به خشونت می زنند تروریست هستند که می خواهند ماهیت اسلام را از بین ببرند .

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند