منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶
شناسه خبر: 346107
گروه :خبر
phpThumb.php

عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه رژیم نامشروع اسرائیل در سراسر دنیا از جبهه مقاومت و حکومت اسلامی احساس خطر می کند،افزود:وابستگی کشورهای اسلامی و مسلمانان به استکبار نابودی اسلام حقیقی را بهمراه دارد.

شیخ مسعود راهبر، عالم اهل سنت استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز بابیان اینکه پیروزی مقاومت در جنگ 33 روزه نشات گرفته از ایمان و اتحاد نیروی های اسلامی است، گفت:رژیم صهیونیستی دشمن اصلی اسلام است که از تفرقه میان ملت اسلامی سوء استفاده کرده و در حالی بیش از 60 سال در قلب ملت اسلامی اقامت دارد که گرداگرد سرزمین های غصبی، کشورهای اسلامی حضور دارند.

وی با اشاره به برنامه بلند مدت اسرائیل برای ضربه زدن به اسلام اظهار کرد:در برابر کشورهای به ظاهر مسلمان جوانان مقاومی حضور دارند که با دستان خالی و در سنگر اسلام مقابل رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی مقاومت کرده و پیروز میدان شدند.

راهبر با بیان اینکه رژیم نامشروع اسرائیل در سراسر دنیا تنها از جبهه مقاومت و حکومت اسلامی احساس خطر می کند،افزود:دودستگی های جهان اسلام باعث شده تا صهیونیست جهانی با همراه عده ای از  حکومت های مزدور عربی درصدد ضربه به اتحاد و انسجام مسلمانان برآیند و دستان به خون جوانان ما آغشته شود.

وی تصریح کرد: یقینا خداوند یاری رسان است و با یکپارچگی و اتحاد مسلمانان وعده الهی محقق می شود و شاهد فراگیر شدن اسلام در تمام دنیا و نابودی کفار خواهیم بود.

امام جمعه اهل سنت بندرچارک با بیان اینکه عده ای معتقدند که استکبار  توان نظامی دارد و امکان مقابله با ابرقدرت ها وجود ندارد، یادآورشد:جمهوری اسلامی ایران با گذشت 38سال از پیروزی انقلاب با تمام قدرت های استکبار جهانی ایستادگی کرده و با وجود دشمنان داخلی نظام همچنان با قدرت و صلابت پابرجاست.

وی اظهار کرد: حکومت پهلوی با وجود وابستگی به غرب در برابر موج اسلام خواهی مردم نابود شد لذا وابستگی کشورهای اسلامی و مسلمانان به استکبار نابودی اسلام حقیقی را بهمراه دارد.

شیخ راهبر افزود: رژیم غاصب صهیونیست با برخوداری از سلاح های پیشرفته نظامی در برابر امکانات صلح آمیز ایران مقابله کرد و از قدرت نظامی کشورهای اسلامی واهمه دارد.

وی با بیان اینکه برجام فرجام خوبی نداشت، تاکید کرد: یقینا جوانان با استفاده از استقلال و توان داخلی می توانند بهترین و پیشرفته ترین امکانات را برای کشور رقم بزنند چنانچه اگر جوانان و مردم ما به توان خود اعتقاد داشته باشند قطعا پیروز خواهیم شد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان