منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۲
شناسه خبر: 254058
گروه :خبر
hormoz

یک شهروند فلسطینی در عملیاتی شهادت طلبانه به وسیله خودروی خود ۱۰ شهرک‌نشین صهیونیست را در قدس اشغالی زیر گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ شهروندان فلسطینی همچنان به عملیات های شهادت طلبانه خود علیه صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی ادامه می دهند.

بر اساس این گزارش، یک شهروند فلسطینی به وسیله خودروی خود در جریان یک عملیات شهادت طلبانه، ۱۰ شهرک نشین صهیونیست را در سرزمین های اشغالی زیر گرفت.

به دنبال این عملیات، ۱۰ شهرک نشین صهیونیست به شدت زخمی و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند. حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است.

نظامیان رژیم صهیونیستی به روی عامل این عملیات آتش گشوده و وی را به شهادت رساندند.

از سوی دیگر، شهرک نشینان رژیم صهیونیستی به مقبره حضرت یوسف (ع) در شهر نابلس واقع در کرانه باختری یورش بردند.

به دنبال این حمله، درگیری شدیدی میان شهرک نشینان و فلسطینیان ساکن شهر «نابلس» به وقوع پیوست.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی