منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 189208
گروه :خبر

رژیم صهیونیستی اهالی روستای عراقیب فلسطین را به دلیل خستگی سربازان اسرائیل برای 84 بار تخریب این روستا جریمه کرد!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،  رژیم صهیونیستی ساکنان روستای عراقیب فلسطین را دو میلیون شیکل (واحد پول اسرائیل) جریمه کرد.

سایت خبری «فلسطین الآن» در این‌باره گزارش داد، رژیم اشغالگر قدس مردم روستای عراقیب در منطقه نقب فلسطین را به دلیل خستگی سربازان خود برای تخریب 84باره این روستا محکوم به پرداخت جریمه کرد.

«عزیز ابو مدیغم» عضو کمیته مردمی این روستا گفت: مردم فلسطین در مقابل جنایات اسرائیل و آوارگی خانواده‌های این سرزمین سکوت نخواهند کرد و از تمامی آزادگان جهان می‌خواهند تا برای توقف درد و رنج مردم این کشور اقدامی سازنده انجام دهند.

روستای عراقیب یکی از 45 روستایی است که رژیم صهیونیستی آنها را به رسمیت نمی‌شناسد و ساکنان این روستاها را که در سرزمین آبا و اجدادی خود زندگی می‌کنند به تصرف غیر قانونی اراضی متهم می‌کند.

اما بعد از هر بار تخریب، مجددا فلسطینیان به ساختن خانه‌های خود در این روستا می‌پردازند که تکرار  84 باره این کار صهیونیست‌‌ها را سردرگم و عصبانی کرده است.

گفتنی است رژیم اشغالگر قدس با هدف اخراج مردم مظلوم فلسطین از زمین‌ها و خانه‌هایشان اقدام به تخریب منازل آنان و ساخت و توسعه شهرک‌های صهیونیستی می‌کند؛ بنا‌بر‌اعلام دفتر ویژه هماهنگی امور انسانی سازمان ملل، اسرائیل طی سال گذشته میلادی 590 منزل را تخریب و 1177 فلسطینی را آواره و بی‌خانمان کرده است.

در ادامه تصاویری را از این روستا مشاهده می‌کنید:

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی