منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶
شناسه خبر: 339676
گروه :خبر
775803

علمای اهل سنت استان هرمزگان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی نیس فرانسه و کشتار مردم بیگناه، صهیونیست را پشت پرده این حادثه خونین دانستند و تاکید کردند کشورهای حامی تروریست درصدد تخریب چهره ایران و اسلام دردنیا می باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علماو سران اهل سنت هرمزگان ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مردم نیس فرانسه عنوان کردند: پشت پرده حادثه تروریستی فرانسه نیز صهیونیست هاو دست نشاندگان غرب می باشند و تربیت یافتگان استکبار به دنبال خدشه دار کردن چهره اسلام در دنیا می باشند.

 

استکبار به دنبال خدشه دار کردن چهره اسلام در دنیا می باشد

فهیمی , عضو شورای روحانیت اهل سنت بندرعباس در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به حادثه تروریستی فرانسه و کشتار مردم  نیس گفت:حادثه تروریستی فرانسه مانند دیگر حوادث مشابه نشان از بازگشت تروریست ها به سمت دست نشاندگان خود دارد .

وی با بیان اینکه  کشورهای حامی درصدد منحرف کردن اذهان عمومی به سمت کشورهای اسلامی و نسب دادن این حوادث به ایران می باشند، اظهار کرد:مردم ما از زمان شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایرانهموارهمورد تعرض بوده اند و بیشترین صدمات را روریست ها دیده اند.

عالم اهل سنت هرمزگان تصریح کرد:سعودی ها با حضور در جمع منافقین به صورت علنی حمایت خود را برای سقوط ایران اعلام می کنندلذا کسانی که در طول تاریخ  با حمایت از تروریست ها دستهایشان به خون عزیزان ما آلوده است درصدد تخریب چهره ایران دردنیا می باشند.

 

اختلافات درونی فرانسه عامل ایجاد ناامنی است

شیخ محمد صدیق بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه با بیان اینکه عوامل ایجاد ناامنی در فرانسه محکوم هستند، گفت: کشور فرانسه از جمله حکومت هایی است که از طریق قانون و رای مردم روی کارآمده لذا در هر حکومتی عده ای موافق و مخالف وجود دارد که در فرانسه مخالفین عامل ایجاد ناامنی هستند.

ویبا بیان اینکه اقلیتی در میان  توده مردم و نظامیان در حادثه تروریستی نقش دارند، افزود: اگر از درون مشاهده کنیم اختلافات داخلی فرانسه عامل ایجاد ناامنی است که توسط گروههای دیگری هدایت می شود و در واقع ناشی از عملکرد حاکمیت فرانسه است.

امام جمعه اهل سنت بندرلنگه اظهار کرد: عده ای از دشمنان ایران را پشت پرده حادثه تروریستی فرانسه می داند که اصلا چنین چیزی وجود ندارد و این شایعات را محکوم می کنم.

وی خاطرنشان کرد: هرکسی در مکان های مختلف در دنیا فکر می کند که در ایران گروههای مختلفی وجود دارد اما آنچه که در ایران برهمگان مشهود است حاکمیت مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و دولت نظام جمهوری اسلامی است لذا اظهارات افراد دیگر مد نظر ما نیست.

 

صهیونست جهانی پشت پرده حادثه فرانسه است

 

شیخ مسعود راهبر، امام جمعه اهل سنت چارک با بیان اینکه کشتار انسان ها در گوشه از دنیا محکوم است، گفت:اسلام از ابتدا دین آسایش و امنیت بوده لذا دشمنان قسم خورده اسلام درصددند تا با خشن جلوه دادن اسلام از گرویدن پیروان دیگران آیین ها با اسلام جلوگیری کنند.

 

وی تصریح کرد:پشت پرده حادثه تروریستی فرانسه نیز صهیونیست هاو دست نشاندگان غرب می باشند و تربیت یافتگان استکبار به دنبال خدشه دار کردن چهره اسلام در دنیا می باشند.

 

وی با بیان اینکه ارتباط دادن حوادث تروریستی به نام اسلام بی عدالتی است، افزود:دشمنان اسلام با انجام اقدامات از پیش تعیین شده درتلاش هستند تا چهره مظلوم اسلام را منفور نمایان کنند در حالی که مسلمانان واقعی کسانی هستند که برای تمام انسان ها کرامت و آزادی را به ارمغان آورند.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است