منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۰۴
شناسه خبر: 348334
گروه :خبر
IMG_5030

استاندار هرمزگان در جمع اهالی خونگرم دهستان راهدار حضور امامزاده سید سلطان محمد”پیرچوگان” را نعمتی برای منطقه خواند و توسعه بخش گردشگری را در این منطقه خواستار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان در دیدار با مردم دهستان راهدار که در محل زیارتگاه امامزاده سید سلطان محمد”پیرچوگان” برگزار شد، با اشاره به اینکه هفته دولت فرصتی برای ارائه گزارش دست آوردهای دولت به مردم است، عنوان کرد: در هفته دولت سال 95 در کل استان هرمزگان 686 پروژه با اعتبار هزار و 900 میلیارد تومان به همت خادمین ملت به بهره‌برداری می‌رسد که بخشی از آنها نیز در شهرستان رودان افتتاح شد.

جادری در ادامه افزود: انجام این پروژه ها و خدمت رسانی به مردم وظیفه دولت است اما باید این کارها به مردم گفته شود و ما باید به مردم پاسخ دهیم که در طول دوره مدیریتی خود چه خدماتی را انجام داده‌ایم و در واقع اگر اطلاع رسانی درست صورت نگیرد مردم ما از خدمات انجام شده دولت بی اطلاع باقی می مانند.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه استان هرمزگان از دیرباز دچار محرومیت بوده است و کمتر مورد توجه واقع شده، افزود: با همت و تلاش مدیران این استان امروز ادعا می کنیم که حتی یک روستای بدون برق در هرمزگان وجود ندارد و امیدواریم روزی فرا برسد که بگوییم تمام روستاهای استان دارای آب و راه دسترسی مناسب هستند.

استاندار هرمزگان گفت: در دولت آقای روحانی و کاروان تدبیر و امید، بیش از 100 هزار مشترک برق در هرمزگان افزایش یافته و تابستان امسال نیز با وجود شرایط جوی نامساعد،شرجی و گرمای بالا و مصرف زیاد برق توسط شهروندان در استان،کمترین میزان قعطی برق را شاهد بودیم و برق‌رسانی به شکل مناسبی انجام شد.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف حکمران خوب توجه به رشد و توسعه است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در شرایطی کار را از دولت قبل تحویل گرفت که وضعیت اقتصادی و رکود حاکم بر کشور بی‌سابقه بود و هیچ ثباتی در بازار وجود نداشت و در بحث تحریم ها و ارتباطات بین الملل دچار مشکلات فراوان بودیم وهیچ کشوری حاضر به برقراری ارتباط تجاری با کشور ما نبود و برگرداندن همه این مسائل به راه اصلی،علاوه بر زحمات فراوان، وقت و کار زیادی هم برده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه کسی که مسؤولیت می‌پذیرد باید به مردم وعده درست بدهد، اظهار داشت: باید به دنبال حاکمیت قانون باشیم و یک حاکم خوب کسی است که به دنبال اجرای قانون و اصلاح ساختار اداری باشد.

وی خاطرنشان شد: دولت آقای روحانی با وجود پول و اعتبار کمتری که نسبت به دولت های قبلی داشته اما براساس اعداد و ارقام بیشتر از دولت‌های گذشته کار کرده است.

استاندار هرمزگان در ادامه وجود امامزاده سید سلطان محمد را یک ظرفیت و نعمت برای مردم این منطقه و روستاهای همجوار آن دانست و گفت: سفر یک میلیون زائر و گردشگر به این منطقه، می‌تواند درآمدزایی خوبی برای مردم داشته باشد و از این ظرفیت باید برای آبادانی و حل مشکلات به خصوص مشکل بیکاری استفاده شود.

جادری خاطرنشان کرد: مردم از بسیاری از نقاط کشور برای زیارت به این امامزاده می‌آیند و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان باید مجوز دهد تا از خانه‌های ساکنان این روستا برای خدمات رسانی و اسکان گردشگران و زائران استفاده شود چون یکی از برنامه‌های اقتصاد مقاومتی تقویت گردشگری است و هدف دولت نیز تقویت بخش خصوصی است و دولت وظیفه دارد بستر و زیرساخت را فراهم کند تا مردم بتوانند از این شرایط استفاده کنند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی