منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
شناسه خبر: 264636
گروه :خبر
download

مشاور رسانه ای صندوق بیمه کشاورزی کشور افزود: صندوق بیمه کشاورزی قدرت ریسک پذیری کشاورزان را افزایش و پرداخت به موقع خسارت های بیمه شدگان را در پی خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب ، علیرضا پاکدامن در نشست با  مشاور رسانه ای صندوق بیمه کشاورزی کشور  اظهار کرد : عملکرد بسیار خوب بیمه در بخش کشاورزی می تواند باعث رونق هر چه بیشتر این بخش شود.

وی افزود: افزایش تعداد محصولات هرمزگان در لیست بیمه شدگان قرار گیرد و این روند در هرمزگان و به ویژه در شهرستان میناب صورت گیرد.

نماینده عالی دولت در میناب با اشاره به مشکلات  سال گذشته کشاورزان هنگام برداشت محصول گوجه فرنگی گفت: با وجود جذب محصولات کشاورزی از جمله گوجه فرنگی از طریق چند کارخانه گوجه فرنگی کشور اما باز هم کشاورزان در این زمینه با مشکلات زیادی مواجه بودند.

 

وی صندوق بیمه را موجب افزایش اعتماد کشاورزان و افزایش ریسک پذیری  برشمرد و گفت : صندوق بیمه با پرداخت به موقع خسارت های بیمه شدگان و انجام کار های ویژه باعث افزایش اعتماد کشاورزان به این صندوق می شود .

پاکدامن تصریح کرد : یکی از موضوعاتی که می تواند باعث کاهش خسارات کشاورزان در حوادث احتمالی در آینده شود؛ این است که کشاورزان از آموزش های لازم بخوردار باشند .

پاکدامن همچنین با اشاره به بارش تگرگ در ماه گذشته در شهرستان میناب و خسارت وارده به کشاورزان  این شهرستان گفت: صندوق بیمه کشاورزی در جهت پرداخت خسارت کشاورزان اقدام کند.

در ادامه مشاور رسانه ای صندوق بیمه کشاورزی کشور صندوق بیمه را قوتی در روند ریسک پذیری کشاورزان دانست و افزود : با افزایش کشاورزی و دامداری در کشور صندوق بیمه در واقع قدرت ریسک پذیری کشاورزان را بالا خواهد برد و صندوق بیمه در شرایط بحرانی می تواند به کشاورزان و دامداران کمک کند.

شهرکی گفت : خسارت های وارده به کشاورزان بیمه شده در شهرستان میناب ، بر اثر بارش تگرگ نیز با هماهنگی های صورت گرفته پرداخت خواهد شد.

مدیر گروه خدمات بیمه ای کشاورزی استان هرمزگان نیز در این نشست گفت : توجه دولت در تامین امنیت محصولات کشاورزی است و باید سرمایه گذاران در بخش کشاورزی را به سمت بیمه هدایت کنیم.

وی تصریح کرد :صندوق بیمه کشاورزی در تلاش است با هدایت کشاورزان و بیمه شدن محصولات تولیدی آنها ، دیگر دغدغه ریسک پذیری تولید را نداشته باشند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است