منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۰:۳۵
شناسه خبر: 219653
گروه :خبر

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: صندوق های شفاف رای به تایید شورای نگهبان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، محمدحسین مقیمی در حاشیه مراسم ختم عبدالرحیم رحمانی فضلی برادر وزیر کشور در پاسخ به سوال خبرنگاری در جمع خبرنگاران گفت: صندوقی را با شورای نگهبان به تصویب رساندیم که هم شفاف است و هم در عین حال آرا خوانده می شود.
وی در پاسخ به سوالی درباره برگزاری انتخابات الکترونیکی نیز گفت: در این باره هنوز به مرحله ای که بخواهیم اظهارنظر کنیم نرسیده ایم.

مقیمی همچنین درباره فعالیت جبهه یکتا نیز اعلام کرد: حزبی به این نام نداریم و اگر فعالیت سیاسی در قالب حزب نباشد اشکالی ندارد.

معاون سیاسی وزیر کشور همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه احزاب چقدر می توانند در مشارکت انتخابات پیش رو نقش داشته باشند گفت: احزاب می توانند مردم را به مشارکت حداکثری انتخابات ترغیب کنند اما این بستگی به آن دارد که خود احزاب چقدر فعالیت کنند.

معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به سوالی درباره تغییر فرمانداران نیز گفت: هر فرمانداری که به وظایف خود طبق برنامه عمل کند بر سر کارش باقی خواهد ماند.

وی ادامه داد: اینکه فرمانداری مربوط به دولت قبل باشد یا خیر تاثیری در تغییرات ندارد.

مقیمی درباره تشکیل ستادهای پیگیری تخلفات انتخاباتی نیز گفت: دستگاه قضایی برای پیشگیری از جرایم می تواند فعالیت پیشگیرانه داشته باشد و این ستاد قوه قضاییه نیز در این راستاست.

وی درباره حزب اتحاد ملت نیز گفت: در اولین جلسه کمیسیون ماده 10 احزاب، وضعیت اعضای شورای مرکزی این حزب بررسی و استعلامات لازم در این اخذ خواهد شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است