منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
شناسه خبر: 335353
گروه :خبر
13950410000436_PhotoA

بررسی‌ها نشان می‌دهد رئیس صندوق توسعه ملی در کمتر از دو سال و در حالی که تورم تک رقمی شده حقوق خود را ۵ برابر کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  و به نقل از فارس،  این روزها صندوق توسعه ملی با مدیریت سید صفدر حسینی وزیر اقتصاد دولت اصلاحات و پدر سیده فاطمه حسینی جوان ترین نماینده مجلس دهم شورای اسلامی، در کانون توجهات مردم و رسانه ها قرار گرفته است. افشای فیش حقوقی رئیس و اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی و افشای دریافتی و وامهای کلان آنها بدجوری برای دولت تدبیر و امید گران تمام شده است، به گونه ای که دیروز حسن روحانی مجبور شد تا رو دربایستی را با صفدر حسینی و اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی کنار بگذارد و آنها را از این مقام عزل کند.

اما برخی رسانه های منتسب حامی دولت و یا جریان اصلاحات که در این ایام نمی تواستند از دریافتی های نجومی دولتمردان تدبیر و امید دفاع کنند،شبهات زیادی را ایجاد کرده اند. این در حالی است که فیش حقوقی صفدر حسینی رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در دولت روحانی و در عرض کمتر از دو سال و در حالی که بنا به ادعای دولتمردان یازدهم تورم در این مدت تک رقمی شده، تا 5 برابر و یا حتی 400 درصد افزایش یافته است.

حال سوال اینجاست که واقعا چه اتفاقی می افتد که فردی که خودش در دولتهای گذشته استاندار بوده و در دولت اصلاحات تجربه حضور در دو وزارتخانه کار و اقتصاد را داشته است، به یک باره چنین بی محابا حقوق خود را 5 برابر کرده و از وام‌های کلان صندوق توسعه ملی استفاده می‌کند. شاید پاسخ این سوال را باید در نوع نگاه دولتمردان حسن روحانی به کشور باید جستجو کرد. به نظر می‌رسد امثال صفدر حسینی کشور را ملک خود و بیت المال را حقوق خود می دانند و ابایی از دست اندازی به آن را ندارند. نمونه این گونه خلق و خوی در میان دولتمردان تدبیر و امید را می توان در رفتار برخی دیگر از مدیران صندوق توسعه ملی هم دید.

باید دید نگاه برخی از دولتمردان یازدهم به کشور و منابع آن تا چه زمانی ادامه خواهد یافت و یا رئیس جمهور همچنان راضی به حضور افرادی با چنین روحیه هایی در دولت تدبیر و امید هست یا خیر؟

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند