منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۶
شناسه خبر: 251455
گروه :خبر
13921215000555_PhotoA

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر واحد علوم و تحقیقات به نیابت از واحدهای دیگر دانشگاه آزاد مدرکی صادر کند، غیرقانونی است و وزارت علوم باید برخورد کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در گذشته واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد به نیابت از واحدهای استانی مدارک دانشجویان را صادر می‌کرد ولی با توجه به تجمیع واحدهای استانی این کار دیگر صورت نمی‌گیرد و واحد علوم و تحقیقات نمی‌تواند مدارک استان‌ها را صادر کند.

وی در رابطه با اینکه واحد علوم و تحقیقات برای دانشجویان محصل در رشته‌های غیرمجاز واحدهای دیگر مدرک تحصیلی صادر می‌کند، افزود: اگر این کار انجام شود غیرقانونی است و وزارت علوم باید برخورد کند.

زاهدی اظهار داشت: وزارت علوم بر صدور مدارک تمام زیرنظام‌های آموزشی اعم از دانشگاه آزاد نظارت دارد و در صورتیکه چنین اقدامی انجام شود حتما برخورد می‌کند.

شایان ذکر است، دانشگاه آزاد مدتی است برای حل مشکل رشته محل‌های فاقد مجوز خود اقدام به صدور مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان این رشته محل‌ها از طریق واحد علوم و تحقیقات تهران به نیابت از محل تحصیل دانشجو کرده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی