منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
شناسه خبر: 264858
گروه :خبر
267459_925

آزاد شدن خودرو پلاک قشم به سرزمین اصلی یکی از خواسته های جزیره نشینان است که سالهاست مسئولین فقط وعده حل آن را به مردم داده اند .

به گزارش شبکه اطلاع رساین هرمزبه نقل از قشم آزاد ، صدورگذرموقت خودرو پلاک قشم وعده ای است که ماه به ماه از سوی مسولان این شهرستان به مردم داده می شود ولی این وعده ها بدون توجه به خواسته ی مردم عملی نمی شود .

 

IMG_1240
طرح آزاد سازی تردد خودروهای پلاک قشم تا شعاع ۱۵۰ کیلومتری در حالی از خروجی برخی خبرگزاری ها بیرون آمد که همگی فکر می کردند این بار مشکل آزادسازی ماشین های پلاک جزیره به طور قطع و یقین حل شده است و مردم به خیال راحت می توانند در استان هرمزگان تردد کنند ولی وعده ی فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان هم مانند دیگر مسولان این استان شد و یک ماه گذشت خبری از آزاد سازی خودروها نشد .

 

چندی پیش فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان از صدور گذرموقت خودروهای پلاک منطقه آزاد قشم برای ورود به سرزمین اصلی از روز یکشنبه (هشتم آذر ماه سال جاری) در این جزیره، خبر داد ولی این خبر در حد یک حرف ماند .

 

عزیزالله ملکی در آئین افتتاح ساختمان اداره راهنمایی و رانندگی شهر قشم، گفت: صدور گذرموقت خودرو در قشم با اولویت خودروهای دولتی و پس از آن خودروهای شخصی با هدف کاهش تردد و هزینه های مردم در سفر به بندرعباس وافزایش سطح رضایتمندی آنان انجام می شود که به نظر می رسید این وعده ها در حد گرفتن امکانات از سازمان منطقه آزاد بود و خبری از آزاد سازی خودروهای پلاک قشم نیست .

 

گفتنی است ” فرمانداری شهرستان قشم تا کنون دو مرتبه قصد خروج ماشین های پلاک اداری قشم به سرزمین های اصلی داشته است که به دلیل های نامشخصی تردد ماشین های ادارات پلاک قشم به سرزمین اصلی منتفی شده است .

 

سالهاست که مردم جزیره قشم منتظرعمل کردن مسولان به وعده هایشان هستند که ایجاد امکان قانونی تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد قشم به سرزمین اصلی صورت گیرد اما اینگونه که مشاهده می شود تردد ماشین های پلاک قشم در استان هرمزگان وعده ای است که قرار نیست عملی شود .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است