منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۱
شناسه خبر: 332173
گروه :خبر
13950208000442_PhotoA

معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز شهدا نزد خدا روزی می‌خورند آن وقت عده‌ای دل‌شان خوش است که از کنار یک ظالم رد شده‌اند یا با او دست داده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام «غلامحسین محسنی اژه‌ای» در مراسم تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان دستگاه قضایی که امشب در مجتمع شهید بهشتی برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه گفت: امروز این ما نیستیم که می‌خواهیم به کمک خانواده شهدا و جانبازان برویم بلکه ما خودمان به شدت نیازمند دعای خیر آنها هستیم.

وی افزود: اگر شهدا، جانبازان و ایثارگران نبودند انقلاب به اینجا نمی‌رسید و اگر هم نباشند از انقلاب چیزی باقی نمی‌ماند.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه ما مدیون و محتاج به دعای شهدا و ایثارگران هستیم، گفت: آنچه امروز برای خانواده شهدا و جانبازان اولویت دارد این است که جامعه و مسئولین هدفی را که شهدا به دنبال آن بودند پاس بدارند و اهداف جانبازان و ایثارگران را مقدس بدانند و راهشان را دنبال کنند.

اژه‌ای افزود:‌ از سوی دیگر اولویت برای مسئولین این است که همه همت و فکر خود را به کار گیرند تا اولویت این عزیزان حفظ شود و به مخاطره نیفتد.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه انسان‌ها از ابتدا تا امروز در راه هستند، گفت: برخی آنچنان از مسیر حق غافل می‌شوند که مستقیم به قعر دره سقوط می‌کنند و برخی دیگر هم از راه بیرون می‌روند و ممکن است تا مدت‌ها حیران و سرگردان باشند.

معاون اول قوه قضاییه افزود: عده‌ای فکر می‌کنند با مطامع دنیا به آرامش می‌رسند در حالی که اینگونه نیست.

اژه‌ای با بیان اینکه شهدا در راه بودند و با زمان کوتاهی که طی کردند به مقصدی عالی رسیدند، گفت: امروز شهدای ما نزد خدا روزی می‌خورند و با خدا هم کاسه هستند آن وقت عده‌ای دل‌شان خوش است که از کنار یک مقام ظالم و جاعل رد شده‌اند، با فلانی دست داده‌اند یا تلفنی صحبت کرده‌اند.

وی گفت: کدام پست و مقام بالاتر از این عزت است که فردی نزد خدا روزی بخورد. جانبازی که شهیدی زنده است و سلامتی‌اش را در راه خدا از دست داد مشعلی به دست دارد و به همه ما و شما می‌گوید مسیر درست این است و راه را گم نکنید.

معاون اول قوه قضاییه در ادامه گفت: شهدای ما در 2 صحنه شهید شدند عده‌ای در جبهه حق علیه باطل و عده‌ای به دست تروریست‌ها و جریان‌های ضدانقلاب در داخل کشور و در خارج از صحنه‌های جنگ.

اژه‌ای ادامه داد: عامل اصلی شهادت تمامی بزرگان و دانشمندان ما آمریکای جنایتکار بود که در زمان جنگ صدام را حمایت می‌کرد و در زمان فعلی جریان‌های تروریستی را حمایت می‌کند. امروز باید هوشیار باشیم بدانیم که صدام و منافق زمانه چه کسانی هستند که آمریکا از آنها حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: تا زمانی که انقلاب باقی است آمریکا هم باقی است و ظلم می‌کند و از هر کسی که بتواند علیه نظام جمهوری اسلامی استفاده ابزاری می‌کند. بنابراین باید هوشیار باشیم که امروز آمریکا از چه کسی می‌خواهد حمایت کند.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: باید بدانیم چه کسی امروز می‌خواهد بی‌عفتی، بی‌حیایی و ناهنجاری را در جامعه ترویج دهد؟ چه کسی می‌خواهد جوانان ما را ناامید و معتاد کند و به جریان‌های مبتذل بکشاند؟ باید بدانیم چه کسی می‌خواهد امنیت و استقلال کشور را به هم ریزد و به ستون اصلی انقلاب ضربه وارد کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان