منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱
شناسه خبر: 301376
گروه :خبر
ContentImages_21531

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اظهار کرد: رهبری در راستای جلوگیری از خط نفوذ،خدشه دار شدن امنیت و بازگشایی پرونده موشکی علیه ایران مواضع خود را بصورت سریع و شفاف بیان کردند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده، مدیر حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هرمز با بیان اینکه تفکرات اخیر همگام با فشارهای شورای امنیت و نظام سلطه علیه برنامه موشکی ایران است، گفت: این گونه مسائل به شکل های مختلف و گاهی در لفافه وتوسط برخی از مقامات عالی کشور در مکانهای مختلف  در گذشته صورت گرفته بود.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با توجه به هشدار در بحث نفوذ احساس کردند در حال حاضر هم نوایی سیاسی کشور با شورای امنیت مطرح است لذا بصورت صریح و سریع نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند.

 

مدیر حوزه علمیه خواهران استان تاکید کرد: پس از صحبتهای منتشر شده اخیر  رهبری در موقعیت و زمان مناسب در ابتدای شروع سال جدید  مواضع خود را بصورت شفاف و صریح بیان کردند و بصورت مستقیم شخص هاشمی رفسنجانی را مورد خطاب قرار داند.

 

عبادی زاده با اشاره به تجارب تلخ در زمان دولت موقت و بنی صدر اظهار کرد: بنی صدر با بیان اینکه به وجود تانک و سلاح در کشور نیازی نیست زمینه ای فراهم کرد که صدام جنگ تمام عیاری را  علیه ایران به راه انداخت.

 

وی تصریح کرد: هر زمان که دشمن احساس کند قدرت نظامی ایران تضعیف شده است درصدد به راه انداخت جنگ می شود لذا رهبری در پاسخ به صحبتهای هاشمی نظر خود را صریح بیان کردند.

 

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یادآور شد: در سال 88 با وحود اینکه هاشمی رفسنجانی در حوادث این شال دخیل بودند اما رهبری کل سران فتنه را مورد هدف و توبیخ قرار دادند اما با توجه به صحبتهای اخیر بصورت مستقیم شخص هاشمی رفشنجانی را مورد خطاب قرار داند.

 

عبادی زاده بیان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در راستای جلوگیری از خط نفوذ و خدشه دار شدن امنیت ملی مواضع خود را بصورت سریع و شفاف بیان کردند چون کشورهای مذاکره کننده بویژه امریکا درصدد باز گشایی پرونده موشکی ایران هستند.

 

ویبا بیان اینکه رهبری در برابر سیاستمدارانی که دوپهلو عمل می کنند مواضع خود را بیان می کنند،خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هاشمی رفسنجانی شخصیت سیاسی در کشور هستند لذا بعید می دانم صحبتهای اخیر از روی ناآگاهی باشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی