منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۳
شناسه خبر: 207978
گروه :خبر
13940418000122_PhotoA

صادق زیباکلام بابت انتشار نامه‌ سرگشاده‌اش به شهردار تهران از محمدباقر قالیباف عذرخواهی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، صادق زیباکلام از چهره‌های اصلاح طلب با انتشار مطلبی در اینستاگرام از شهردار تهران عذرخواهی کرد.

در متن نامه وی آمده است:

بسمه‌تعالی
جناب آقای دکتر قالیباف
شهردار محترم پایتخت
با سلام و تحیات، در خصوص نامه سرگشاده مورخه هشتم مردادماه به آن مقام منیع، در فقره بیلبورد «فرش قرمز» اشتباهی رخ داده که بدین‌وسیله از بابت آن از جنابعالی پوزش می‌طلبم. بنده آن تصویر را در صفحه اول روزنامه شرق دیدم و تصورم آن بود که بیلبورد جدیدی از شهرداری می‌باشد؛ اما ظاهراً موضوع آن تصویر کاری هنری می‌بوده و ارتباطی با بیلبورد نداشته. از این بابت بنده از شما پوزش می‌طلبم اما نمی‌دانم تکلیف بیلبوردهای دیگری که رئیس‌جمهور آمریکا را در کسوت شمر، حرمله، عمرسعد و… نشان می‌دادند چه می‌شود.

خوشبختانه اطلاعات دینی آقای اوباما در حدی نیست که بداند در آن بیلبوردها او با چه کسانی قیاس شده؛ اما جناب قالیباف عزیز، تصورش را بفرمایید که شهرداری نیویورک ماه آینده که جناب آقای روحانی رئیس‌جمهور قوی شوکتمان طول الله عمره به آمریکا مشرف خواهند شد بیلبوردهای بزرگی از ایشان در خیابان‌های نیویورک آویزان کنند که ایشان را زبانم لال در کسوت یهودا (که به حضرت عیسی بن مریم (ع) خیانت کرد) نشان بدهند. به نظر جنابعالی آیا آقای روحانی از این عمل مکدر نخواهند شد؟ البته برخی از مسئولین محترم شهرداری طی چند روز گذشته با بنده تماس گرفتند و فرمودند که آن بیلبوردها چه ارتباطی با شهرداری داشته؟ بنده هم جسارتا پاسخ دادم که اگر من بیلبوردی را سر کوچه‌مان بیاویزم، به فاصله چند ساعت عوامل شهرداری آن را پایین آورده و معدوم خواهند نمود؟ و آیا نصب هرگونه بیلبوردی در سطح شهر نمی‌بایستی با موافقت شهرداری محترم باشد؟ گیریم که آن بیلبوردها را شهرداری نه خود راسا تهیه کرده بوده و نه خود اقدام به نصب آن‌ها نموده باشد. آیا بدون موافقت شهرداری امکان نصب آن‌ها وجود می‌داشته؟
ایام به کام باد
صادق زیباکلام
دوازدهم مردادماه یک هزار و سیصد و نودوچهار

به گزارش خبرگزاری فارس، صادق زیباکلام هفته پیش با استناد به یک طرح گرافیکی که در هیچ یکی از بیلبوردهای پایتخت نصب نشده بود، نامه‌ای سرگشاده خطاب به شهردار تهران نوشته بود و به شدت از قالیباف انتقاد کرده بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است